Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A pénz-beváltó helyeken fém...

A pénz-beváltó helyeken fém Euro-t is beváltanak?

Figyelt kérdés
Legutóbb a fonttal nem tudtam mit kezdeni, legalábbis az apró felével. Pedig most pont kéne mert annyi pénzem van amennyi a buszjegyre elég lesz Budapestre és forintom nincs. Hol tudom még beváltani? Buszokon fizethetek vele?
2012. márc. 17. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy váltóban nem lehet, de korántsem biztos, hogy jól tudom.


Bolond ember, aki most, hogy erős a forint, nem veszi meg Tőled. 293 alatt nem adják. 290 -nel Te is jóljársz meg aki megveszi.

Mennyid van? :)

2012. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak papírt váltanak. A nemzeti bank vált fémet is (náhány bank is) de felszámolnak többezer forint kezelési költséget, tehát nem éri meg.

fonttal itthon nem fizuethetsz, csak euróval sok helyen.

2012. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal váltókba csak 1, 2 fém Eurot vltanak be az apróval a centekkel nem foglalkoznak. Nekem 3 év alartt közel 10 euronyi összeg gyűlt össze euro centekbe és a környéken Szlovákiába költöttem el inkább kenyérre meg néhány alapvető kajára így megérte.
2012. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak 7 eurom van de semmi cent. 1 2 eurosokból
2012. márc. 17. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
1-2 eurost beváltanak mindenhol, de centet sehol!
2012. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!