Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesz-veszen, vagy Vaterán...

Tesz-veszen, vagy Vaterán szeretnék vállalkozóként egy üzletet nyittatni. Ez lehetséges? Milyen intézkedéseket kell tennem? Van itt olyan aki esetleg csak ebből él?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam erre, mert nem kellene bérleti díjat fizetnem az üzletem után, és több ember látná. Kereskedői végzettség kellene hozzá?
2012. márc. 17. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vállalkozói kell hozzá. Vagy Kft. Szerintem nem lehet belőle megélni. Mit akarsz árulni?
2012. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Angol használt ruhát szeretnék árulni. Kereskedői végzettség nem kell a vállalkozói kiváltásához?
2012. márc. 17. 18:14
 3/4 Linkoln ***** válasza:

Nem kell hozzá semmi, kis pénz, de szerintem, ha már ugyis kft vagy árulj sok helyen neten, legyenek honlapőjaid, kicsit szerezz látogatókat, és árulj ne csak neten de manuálisan is, mert eltart egy darabig míg beindul a vásárlók haa neten, és erősen ingadozó hogy valaha is be fog e indulni rendesen, nagyon nehéz, sokat kell tudakolódni hogy rendesen mennyen.

Globalizáció van, meg 7milliárd ember :D

2012. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megfogadom a tanácsaidat:)
2012. márc. 27. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!