Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az álláskeresők kiskönyvével...

Az álláskeresők kiskönyvével kapcsolatban lehet valami bajom ebből?

Figyelt kérdés

Tavaly júniusban OKJ-ztem le, azóta álláskereső vagyok és pár havonta vissza kell járjak a munkaügyi központba, miközben szoktam eljárni állásinterjúkra is. Eddig nem igen nézegettem a kiskönyvet, de mivel holnap mennem kell a központba, előkerestem és csak úgy lapozgattam, mire észrevettem, hogy a közepétől van valami napló szerű dolog, amit ha jól látom, oda kellett volna írni, hogy milyen állásinterjúkon voltam.

Lehet ebből valami gondom, hogy az teljesen üres, vagy nem? Mikor tavaly megkapta, nem mondta nekem senki, hogy van ilyen és az állásinterjúk alkalmával sem hozták ezt szóba.


2012. márc. 18. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt neked kell kitöltened :) Írd bele, mikor hol voltál interjún, ennyi.
2012. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, 1 éve nincs munkám több heyen jártam. A munkaügyis csaj belepescétel, ír egy új dátumot és kalap kabát. Nem nézik azt hogy keresel e vagy sem.
2012. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régebben azoknak kellett töltögetni azt a részt, akik járadékot vagy segélyt kaptak a munkaügyitől. Akik csak regisztráltak voltak, de nem kaptak ellátást, azoknak nem.

Most már azoktól sem kérik, akik ellátást kapnak.

Felénk már nem is adnak kiskönyvet sem, csak lefénymásolják az azonosító részt és a jelentkezési részt, és azt kell vinni magaddal.

2012. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!