Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok a "Pályakezdő...

Tapasztalatok a "Pályakezdő és diplomás álláskeresők közvetítő irodájával" kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az érdekelne mennyire éri meg oda bejelentkezni?

Lehet-e egyáltalán "sima" munkaügyibe is és oda is bejelentkezni, vagy csak az egyikbe?


Csak a Ráday utcában van vagy működik még az Andrássy úton is?

(eltérő információkat találtam a neten)



Mennyire segítőkészek az ott dolgozók?


2011. szept. 11. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Nem választás kérdése, hogy melyikbe mész. Ha diplomás vagy pályakezdő vagy, akkor oda KELL menned. Csak a Ráday utcában vannak, szerintem elég segítőkészek.

Viszont sajnos az első 1 hónapban (kb.) nem történik semmi. Bemész, kapsz egy időpontot nagyjából 1 hónappal későbbre, amikor be kell vinned a papírjaidat és akkor vesznek fel rendesen. Persze, ha jogosult vagy ellátásra, akkor az első időponttól fogod kapni.

Ha megvan a regisztrációd, akkor részt kell venni egy "álláskeresési technikák" című tréningen (1,5-2 óra). És ha szerencséd van, ki is ajánlanak munkáltatóhoz.

2011. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eddig nem Budapesten éltem, nálunk csak "sima" munkaügyi volt.

Nem tudtam hogy csak oda mehetek.

Pályakezdő is vagyok, diplomás is vagyok.

Az igazság az hogy már több mint 1 éve vagyok regelve a munkaügyibe. Elvileg már igényelhetnék támogatást.

Most akkor hogy lesz?

2011. szept. 11. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Menj be a papírjaiddal, eligazítanak. Tényleg normálisak.
2011. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!