Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A továbbtanulásomon filózok,...

A továbbtanulásomon filózok, de nemtudom, hogy ennek így van-e értleme (? )

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy kigondoltam magamban, hogy informatikát választom szakként (közgazdasági, informatikai szakközépbe járok), ezután közgazdasági egyetemre megyek. Egyetem után kimegyek külföldre és apám segítségével/útmutatásával nyitok egy fodrászületláncot.


Szeretem az informatikát, és feleslegesnek tartom, hogy közgazdaságot tanuljak amikor az egyetemen megtanítanák.


Szakközépben infora vagy közgazdaságra jelentkezzek?


2012. márc. 22. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hááát, és biztos h be fog jönni ez a tuti ötlet? nem akadékoskodásbol, csak ugy kérdezem.... az informatikával pedig az a "baj" hogy pár éve még uj volt, hasznos, kevesen értettek hozzá, most meg már szinte mindenki. persze attol még el lehet vele helyezkedni bár nem mindegy milyen irányban. ha meg külföldi fodrászüzletet akarsz, miért nem inkább fodrásznak tanulsz? bár szerintem baromi nehéz lehet ezt véghezvinni, és nem arra gondolok, hogy nagyrészt bazisok pénz kell hozzá, hanem egyéb dolgok, engedélyek, mittom... egy közgazdásznak mi köze a fodrászathoz? ezt sem értem. amugy ha közgazra akarsz menni, akkor érdemes az elötanulmányokat is ott folytatni, infon, ha csak nem emelt szinten tanulsz, ugyan azt tanitják minden normális középsuliban, ugyan az a követelmény az érettségin, mivel országos...
2012. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
vagy nem értem a kérdésed... vagy téged... meglehet, baromi fáradt vagyok :D
2012. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A fodrász üzletlánc létrehozásában mit nyújt az informatika?


Inkább találj ki valami olyan koncepciót, mint a bio hajszalon, vagy képezd magad ismert nevű mester fodrásszá, akinek a nevével lehet fémjelezni egy ilyen üzletláncot.


Egyébként semmi értelme az egésznek. Kicsit olyan, mintha én azt mondanám, hogy elmegyek lótenyésztést tanulni, aztán nyitok öt pékséget Párizsban.

2012. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Flector 67 ***** válasza:
Fodrász-lánc külföldön? Már ne is haragudj, de ahhoz kéne ám lóvé is. Mondjuk 100-200 millió. Már, ha tényleg komolyan gondolod.
2012. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Apám külföldön egy fodrászüzletlánc tulajdonosa
2012. márc. 23. 14:12
 6/16 A kérdező kommentje:
Ami engedély kellhet a fodrászüzletek nyitásához azt meg gondolom megkapom a közgazdasági egyetem után
2012. márc. 23. 14:15
 7/16 A kérdező kommentje:
Infot pedig nem azért választanám mert annyira kellehet még majd a későbbikeben hanem mert érdekel és gondolom ha úgyis megtanítják egyetemen a kögazdaságot akkor mi értelme szakközépbe is azt tanulni
2012. márc. 23. 14:18
 8/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek pedig: nem kell hozzá 100-200millió:) és nem is úgy gondoltam, hogy egyszerre nyitom majd őket hanem sorjában
2012. márc. 23. 14:20
 9/16 Flector 67 ***** válasza:
Jó, lehet más minőségű szalonokra gondolunk.
2012. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ez tuti kamu kérdés, legalábbis a külföldi szalon dolog. Mert ha tényleg lenne, ezt az apjátol kérdezné mivel ő már keni-vágja a dolgoka hiszen már végigcsinálta. Bár akkor meg a családi üzletet vinné tovább, minek másik? Apád ezeket nem javasolta amikor megbeszéltétek h ő majd segit? Ugyis ö fizeti majd mert az egyetemen erre nem fogsz gyüjteni. De nem értem ehhez minek egyáltalán egyetem?
2012. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!