Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki ezt a...

Próbálta már valaki ezt a pénzkereseti módszert?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg működik?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. márc. 24. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik, lehúzás.
2012. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Működik! És igen, lehúzás.. Az oldal tulajdonosa jól keres vele.. :)
2012. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A matematikai modell működik, sokat foglalkoztam vele, egyszer lemodelleztem excel-ben 50000 pörgetésre, a megvalósítás korlátai ott vannak, hogy nincs végtelen mennyiségű kockáztatható pénzed, és a rulettasztalokon is van maximális tét. Gondolj bele, mennyit kellene feltenni egy 10 vagy 15 hosszú sorozat után.

Amúgy én kipróbáltam egy igazi kaszinóban nemrég, 20 forintos téten, 1000 forintból 1200-at csináltam, és kezdett baromi unalmas lenni, aztán abbahagytam. 5-ös sorozat volt a leghosszabb, az már elég ciki érzés volt.

Nagy pénzzel nem állnék neki, úgy tuti bukó. Az excel modell 50000 pörgetéssel hozott 16-17 hosszú sorozatot is, ami a valóságban hatalmas veszteséget okoz.


Próbáld ki az excelt, hamar össze lehet dobni egy táblázatot rá, működik mindennel, piros-fekete, páros-páratlan, kicsi-nagy, stb.

2012. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, működik. Csinálj te is egy ilyen oldalt (mint ahogy a többi x millió másik) és próbálj meg vele átverni minél több palimadarat, akkor szép nyereséged lesz belőle.
2012. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok. #3 jól írja. Matematikailag tényleg működik, tehát _elméletben_ meg tudod belőle szedni magad. Ott van a kutya elásva, hogy minden egyes körben maximum annyit nyersz, amennyi a kezdő téted volt, miközben ennek sokszorosát kockáztatod. Ugyanis ha pl 6 pörgetésen keresztül nem nyersz, a hetediknél már összesen az alaptéted 127 szeresét fizetted be és ha a hetedik körben nyersz, akkor csak a téted összegét nyered.

A képlet így néz ki: <kockáztatott pénz> = <alaptét>*(2^n-1) ahol n a pörgetések száma. Most képzeld el, hogy 1 euró alappal indulsz és 14 pörgetésre sem nyersz... akkor már 32 ezer eurót (10Millió forint) kellene föltenned a következő körre és ha nyersz, akkor is csak 1 eurót nyertél. De 32 ezret nem tudsz feltenni, mert egyrészt a kaszinó limitje alacsonyabb, másrészt felteszem nincs fölösleges 10 millió forintod...


A kaszinkók is jól ismerik ezt a "trükköt", csak épp jól keresnek ők is a sok balekon, ezért hagyják, hogy fussanak az ilyen oldalak.

2012. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Matematikailag se működik, mivel korlátolt pénz és korlátolt tétrakás áll a rendelkezésedre.
2012. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!