Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítség! Végrehajtási jogot...

Segítség! Végrehajtási jogot jegyeztek be az ingatlanomra! Mi lesz most?

Figyelt kérdés

Közös költséggel, vízzel, hődíjjal tartozok majdnem másfél éve nem fizetem.

Fizetésem nincs, jövedelmem se.

Mi lesz most? Jönnek és elviszik a TV-met, bútoraimat?

Vagy a házat adják el?



2012. márc. 24. 19:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kb. bármikor jöhet.
2012. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Értem amit írtál,csak a gondolkodásodat nem.A közös költséget valószínű,hogy nem csak neked emelte fel a "kö**ög képviselő.Bár nem tudom miért az,hiszen ő is csak a munkáját végzi,és nem ő szabja meg az árakat.

"mikor fog szerinted jönni a végrehajtó? már lehet, hogy holnap?"


Nem tudom,hogy mikor fognak menni.Te tudod,hiszen te kaptál levelet.De azt tudom,hogy nem váratlanul kopognak be.Előtte fogsz kapni egy levelet amiben leírják,hogy melyik nap mennének ki leltározni,és késik,hogy azon a napon legyen otthon valaki.Ha nincs otthon azon a napon senki,akkor egy új nappal próbálkoznak.Bár azt tudni kell hogy már az első levélben is megkérnek arra,hogy jelezd feléjük,ha nem alkalmas neked az a nap,és ebben az esetben átteszik másik napra amikor neked is jó.Szóval ha nem leszel otthon,akkor írnak egy új dátumot,de akkor már rendőri kísérettel mennek,és is joguk lesz hivatalosan is feltörni a lakásod ajtaját,és nélküled elvégezni a leltározást.Ha odáig fajul a dolog,hogy szállítani kell,akkor ugyanez a szabály vonatkozik arra is.Írnak neked időpontot,ha nem vagy ott,rendőri kíséret mellett feltörik a lakást és pakolnak.

De mint írtam van lehetőséged részletfizetési kérelmet kérned..még..

2012. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek emeled ki, korrekten leírták mire számíts! De majd írd meg mi lett a vége.
2012. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kb. nekem is ennyi a tartozásom, (mindazzal együtt, hogy én párszor megpróbáltam bele-beletenni némi összeget, de mára már így is felgyűlt.

Ezért különösen érdekel, mi lesz veled.

Az én tartozásom még behajtó cégnél van (nem végrehajtónál) és megegyeztünk egy részletben, amit próbálok fizetni, de sajnos közben történt egy-két dolog, ami miatt előfordulhat, hogy nem tudok majd mindig időre fizetni. És azt mondták, akkor egyből végrehajtó. (Van egy kisebb összegre bejegyezve végrehajtási jog, de az akkor fel lett függesztve, mert elkezdtem törleszteni. Csak megint nem úgy jöttek össze a dolgok....)


A fenti okokból én is nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz veled, hogy tudjam, mire számítsak... (Bár én még erőlködök, vergődök, hogy tudjak valahogy fizetni, de hát sajnos sokszor nálunk is az van, hogy a gyerekemnek nem mondhatom, hogy ebben a hónapban nem eszünk, mert ezt kifizetem....)

2012. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Gondolom mire ezt olvasod már megoldódott minden. Csak nem értem, hogy netezés helyett miért nem munkát kerestél. Igen igaz hogy fontosabb a kaja és a hitel, de amint a magad bőrén érezhetted a közös költség befizetése is igen fontos dolog, főleg ha gyerek van a családban nagyon nagy felelőtlenség ha felhalmozza valaki a tarozását.
2014. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!