Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a különbség a bankszámlaszá...

Mi a különbség a bankszámlaszám és a bankkártyaszám között?

Figyelt kérdés
A paypalon kéne megadnom a bankszámlaszámomat, az nem a bankkártya számom?
2012. márc. 30. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Mint a neve is jelzi, nem ugyanaz.
2012. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Értelmezd a megnevezéseket. Vajon mi lehet a különbség a bankSZÁMLAszám és a bankKÁRTYAszám között?
2012. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A bankkártyaszám az a plasztik kártyán feltüntetett számsor, míg a bankszámlaszám, az egy 2x8, vagy 3x8-as számkód, amit a banki papíron megtalálsz!!
2012. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én voltam a hülye, hogy próbáltam segítséget kérni...


Az utolsó válaszolónak köszönöm a segítségét.

2012. márc. 30. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jon a bankodtol havi szamlalevel azon rajta van a bankszamla szam. Ezt kell a paypalon belul megadni, meg a bank nevet. Vigyazz, hogy a pontos nevet ird be, necsak annyit, hogy cib, hanem pl. cib bank... stb.


Miutan a szamlaszamot sikeresen hozzaadtad a paypal szamladhoz, hozzaadhatod a kartyaszamot is. A kartya ugyanehhez a bankszamlahoz tartozo kartya kell legyen. Mert pl. van akinek van otp-s szamlaja, meg cib szamlaja. A lenyeg, hogy ugyanannak a banknak a szamlaszamat es kartyaszamat hasznald.


Ha be van allitva az sms-kuldes kartya tranzakciohoz, akkor amikor hozzaadod a kartyat a paypalhoz, kapsz majd egy sms-t hogy levontak 400 forintot, es az sms-ben megtalalod majd a 4 jegyu kodot, amit a paypalon belul be kell irj es hitelesited a kartyat. Innen mar tied a vilag :)

2012. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdező kommentje:

Én voltam a hülye, hogy próbáltam segítséget kérni..."


Hát, igen! Paypalozol, alap dolgokkal meg nem vagy tisztában...

2012. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Pff, ember. Mi a különbség a banán és a narancs között? Mindkettő gyümölcs....de a kérdésedben benne van a válasz. He?
2012. márc. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
97%
Jól van, most már el lehet kussolni! Nem azért jött ide, hogy sértegessétek. Ha nem tudtok neki segíteni, csak jártatni a szátokat, akkor pofa be! Elképedek, mikor ennyi rosszindulatú ember van egy helyen -.-
2012. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!