Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Néhány Paypallal kapcsolatos...

Hell-ikon kérdése:

Néhány Paypallal kapcsolatos kérdés. Kinek friss információja, tapasztalata? (egy kezdő számára)

Figyelt kérdés

Nos, napok óta böngészem a netet, több különböző leírást elolvastam már, de ezek közül is "legfrissebb" kb. 2 éves volt, így sok dologban elbizonytalanodtam. A kérdéseim a névvel kapcsolatosak, konkrétan annak sorrendjével és a benne szereplő ékezetekkel. Az egyik oldalon az egyik változatot írják a másik oldalon a másikat és azzal rémisztget, hogy ha nem a megfelelő sorrendben töltöm ki akkor 1500 FT fizetek minden átutalás után. A harmadik meg azt írja, hogy nem számít a sorrend. Nos, akkor mi az igazság? az angol írásmód szerint kell kitölteni reg.-kor vagy lényegtelen? Ha mindegy a sorrend ez abban az esetben is igaz, ha ___csak számla___ van a PP acc.-hoz rendelve? (a korlátozás nem gáz, akkora forgalmat nem fogok generálni). Ékezetek ugyanígy, számít avagy sem, hogy nevemben és a címemben szerepel és azt, hogy adom meg (vele vagy nélküle)?


No és akkor még egy kérdés a regisztrációval kapcsolatban. Mindenhol azt olvasom, hogy három számla típus közül lehet választani (personal, premier, business), hogy milyet szeretnék. Csináltam egy próba reg.-et, de engem alapból a premierbe illesztett be. Megszűnt volna a szimpla personal számla vagy csak én nem vettem valamit észre?


Nos, egyelőre ennyi kérdésem lenne.:)



2012. ápr. 3. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
+van... tehát: Kinek van friss információja... bocsesz.
2012. ápr. 3. 20:41
 2/3 anonim ***** válasza:

A névvel kapcsolatban annyit, hogy a sajátodat nem kell átvariálni angol standard szerint (tehát fordítva)

Ha a neved Kovács János Géza, akkor a Kovacs Janos Geza nevet kell megadnod. Ékezet kizárva. A sorrend megtartása viszont fontos. Tapasztalatból mondom.

2012. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit későn reagálok, de azért így is nagyon köszönöm.
2012. jún. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!