Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is átverés az...

Szerintetek is átverés az EMGOLDEX és a GOLDLIFE9999?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 22:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
egyértelmű
2012. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindenki döntse el saját meglátása szerint.De tisztában kell lennie a program nyújtotta szolgáltatásról,ennek tudta nélkül bárki bármit mondhat !!!
2012. ápr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Így van, tehát mindenki, aki szerint átverés, az csak szimplán keveset tud róla, ugye? :) Ugyanmár! Abból van pénzed, hogy mások befizetnek. Ez beszedett pénzek valós gazdasági tevékenység nélküli újraelosztása, vagyis piramisjáték.
2012. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Miért írsz marhaságokat ha nem vagy tisztában a programmal ?? Előbb hallgass végig egy előadást aztán

írj véleményt !!

2012. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én hasonlóban vagyok benne,akit érdekel bővebben szívesen mesélek róla.
2012. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fati, ne fárassz! Belebuktad a pénzedet, és most menteni próbálod a menthetőt.. Bukjanak bele alattad is mások, akkor neked visszajöhet a befektetésed..
2012. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De közelítsük meg a dolgot emgoldex-es szemszögből!!! Ugye azért hozták létre ezt a rendszert,hogy növeljék az arany forgalmat.Namármost a renszer arra épül,hogy minnél több ember legyen bennt,mert csak a Főasztal negyedik szintjén álló rendelést leadó ember kapja meg a kredit pontokat,amit ugye mégegyszer végig kell csinálni és utána a kredit pontokat lehet beváltani aranyra.A kérdés az hogy ehhez hány embernek kell bennt lenni a rendszerben és a renszerben az utolsó helyet elfoglaló embernek hány embernek kell bennt lenni,hogy Ő is mekkapja az aranyát és igy tovább!!!! NINCS ANNYI ARANY A FÖLDÖN!!!!! MERT EZT AZ EMGOLDEX REKLÁMJÁBAN IS BENNT VAN,HOGY AZ ARANY 15-20 ÉVEN BELÜL ELFOGY!!!!
2012. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ez nem is az aranyról szól,hanem minnél több ember FIZESSEN!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Fatinak meg üzenem,hogy igen nincs mindenki tisztában a rendszerrel,de neked se ártana /mivel TE elvárod,hogy tisztába legyenek a goldex programmal/ tisztába lenni a piramisjáték fogalmával!!!Tudom ajánlani a Wikipédiát meg a BTK-át!!!! Plusz tudom ajánlani mindenkinek [link]
2012. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon is tisztában vagyok !!!Csak az nem világos hogy miért jelennek meg mocskolódó rágalmazó és a cégeket,társaságokat lejáratni kívánó emberek minden fórumon.VALAKI fizet ezeknek ?? Nincs jobb dolguk ??
2012. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!