Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék diákként pénzt...

Hogyan tudnék diákként pénzt keresni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most fogok érettségizni. Minden hónapban kapok bizonyos összeget, azzal kell gazdálkodnom. A költségeimből nem tudok lefaragni ezért dolgozni szeretnék.

Rengeteg helyre jelentkeztem önéletrajzzal, főleg hosstes munkákra, de ezeknek vagy szexuális töltete volt, vagy nevetségesen kevés pénzt fizetnek, vagy én nem feleltem meg a feltételeknek. Modellkedésen is gondolkoztam, de nem tudom hogyan kezdhetnék bele, pedig a követelményeknek megfelelnék. Ügyintéző munkakör érdekel nagyon mert van kocsim és találékony vagyok, eljutok bárhova. De sajnos semelyik munka nem jön össze. Statisztaként vállalok munkát, de az elég keveset fizet és időigényes.


Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Nincs valami jó ötletetek, hogy fiatal lány hol vállalhatna alkalmi munkát? Az önéletrajzom elég jó lett, és koromhoz képest magasan képzett vagyok (gépírás tudás, nyelvtudások, könyvelés, gazdasági levelezés) és hasonló képzéseken vettem részt és sajátítottam el, tehát nem hiszem hogy ezzel lenne a gond.

Vagy esetleg mindenkinél így működik a munkakeresés, és ilyen nehéz lesz később is?


2012. ápr. 5. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A mércét lehet kicsit magasra tetted. Lehet nevetségesen keveset fizetnek,de általában nem vezérigazgatóként kezdi senki,tehát valahol el kell kezdeni,pláne diákként,gyakorlat nélkül.
2012. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen agilisan keresel, akkor meglesz az.


Nincs az a költség, amiből ne lehetne lefaragni.


Én is azt mondom, hogy amíg nincs más, vállalj el kevésbé jólfizető dolgokat is. Ha ott tudsz kapcsolatokat kiépíteni, akkor az jó befektetés.

Hajrá!

2012. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!