Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Botanoo, carbon credit,...

Botanoo, carbon credit, valaki vett már részt benne?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének, hogy mit gondoltok róla, de ha megkérhetlek, CSAK olyanok írjanak, akik benne vannak, vagy benne voltak! Köszönöm szépen!

2012. ápr. 11. 22:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
írd be itt a keresőbe hogy Botanoo, ott lesz a többi kérdés válaszokkal dögivel.
2012. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Utánnanéztem, nem poénból írtam ki, azok kicsit régebbi bejegyzések, és érdekelnek más vélemények is!
2012. ápr. 11. 23:17
 3/22 anonim ***** válasza:
Előre szólok hogy nem fogod tudni kiszűrni az objektív véleményeket. :)
2012. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 $ € Ž ***** válasza:

Szimpla piramisjáték az egész.


De 24 órán belül meg fog keresni egy fairlypay nevű felhasználó, aki be akar venni ebbe.

2012. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert nem épp piramisjáték, ha szerzel embert utánna kapsz jutalékot, de ha ö visz valakit, utánna már nem... és ha jol tudom van passzív része is ahol, nem kell embert bevinni. Ezek a dolgok érdekelnének.
2012. ápr. 11. 23:31
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem ez a definíciója a piramisjátéknak. Egyébként DE, piramisjáték.


A 4. hozzászóló nem én vagyok.

2012. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 kapo1588 ***** válasza:

nem is csak azzal van a baj hogy piramisjáték.. hanem hogy nem tudod kivenni belőle a pénzed..

[link]

2012. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jó kis cikk, de én most már tényleg arra lennék kíváncsi, hogy hová lettek a Botanoo-s huszárok? Mert mostanában elhallgattak mint a tücskök Canaimában.
2012. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
És az mért van, hogy ismerösöm aki be akarna vinni, Ö garantálja nekem 100%-ra hogy visszakapom a pénzem kamatostul. Ha pedig nem akkor Ö fizeti ki nekem. Erröl hajlandó papírt is írni.
2012. ápr. 12. 11:13
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Talán végső elkeseredettség. Mennyire jó ismerősöd?
2012. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!