Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik iskolaszövetkezet a...

Melyik iskolaszövetkezet a jobb, a fürge diák vagy a meló diák? Egyszerre lehetek két iskolaszövetkezetnél bejelentkezve?

Figyelt kérdés

Tavaly regisztráltam a fürge diáknál, azt hittem milyen jó lesz. Elég sokat keresgéltem az oldalulokn, újságokban is, hogy találjak melót a nyárra, de így nem jártam sikerrel. Hatalmas szerencsével és protekcióval tudtam dolgozni 1 hónapot, azt is magamnak találtam, a fürge diákkal csak szerződést kötött a cég, ahol dolgoztam és én. Most detto ez a helyzet, már most keresgélek melót, mert jó lenne nyáron dolgozni, de amiket találok valamiért mind nem jó pl. 18+ embereket keresnek, csak fiúkat keresnek stb.


Pedig mindenképp szeretnék dolgozni a nyáron. Arra gondoltam, hogy megpróbálom a meló diákot, hátha az sikeresebb lesz.


Lehetek egyszerre két iskolaszövetkezetnél bejelentkezve? És szerintetek melyik a jobb a kettő közül?

16/L



2012. ápr. 14. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

én most 4 iskolaszövetkezetnél is tag vagyok, mindegyik által dolgoztam már

de csak az egyiknél dolgozom jelenleg, szóval lehetsz mindkettőnél tag, nem gond

2012. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a választ! :)
2012. ápr. 14. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz tag, de titkold el. Minden szövetkezet olyan szerződést köt veled, ami kizárólagos, tehát ha megtudják, hogy máshol is tag vagy, akkor felbonthatják a szerződésed. De emiatt nem kell parázni, csak két dolgot tarts be: 1. ne mesélj a másik szövetkezetről, 2. ha mindkét helyen dolgoztál, akkor ne a szövetkezettel csináltasd az adóbevallásod.
2012. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ilyen esetben hogyan csinálok adóbevallást? Összeadom az összegeket, ledolgozott órákat.. stb.?
2012. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az adóbevallást nem tudom, hogyan kell csinálni. Apukámnak van egy ismerőse, aki ilyenekkel foglalkozik és ő szokta megcsinálni apumnak, idén az enyémet is elvitte és megcsinálta az enyémet is.
2012. jún. 4. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!