Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hová érdemes...

Szerintetek hová érdemes adományozni nagyobb pénz összeget?

Figyelt kérdés
Csak is Magyarországon belül!
2012. ápr. 16. 15:39
 1/8 anonim válasza:
53%
Az én szamlamra ;)
2012. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha már azt tudod, hogy egyáltalán milyen kört szeretnél támogatni (pl. gyerekeket, hajléktalanokat, vagy egy tudományos társaságot...), szóval érted, valami témát, ha tudsz, akkor úgy már könnyebb megkeresni az ezzel foglalkozó alapítványt vagy szervezetet.


Most az adók 1%-a miatt úgyis sokat beszélnek ezekről a dolgokról, meg van lista is róluk, ha esetleg onnan szeretnél ötletet meríteni.


Még én sem döntöttem el, hova adjam az 1%-omat (ami mondjuk nem sok :P), úgyhogy majd én is fogom nézegetni. (Bár tippem már van, hogy hova kéne...)

2012. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy dolgot szoktam nézni, amikor adományozok: javul-e tőle a mindennapi ember élete, vagy sem. Én ezt leginkább olyan alapítványoknál látom, ahol oktatnak, képeznek.
2012. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1%-ot a helyi állatkertnek szoktam adni.
2012. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Hortobágyi madárkórház, ismerem a vezetőt, nagyon jól végzi a dolgát, tényleg szereti amit csinál, és tényleg tud segíteni a sok bajba jutott madáron.
2012. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tudományos társaságnak tervezem adni az 1%-ot.
2012. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 16. 20:01
 8/8 anonim válasza:
Az én cégem éppen egy hangyász és egy éti csiga keresztezési projekt elején tart, ha tudományos célra szeretnél adományozni nekünk nyugodtan küldhetsz pénzt.Privátba írj ha érdeklődsz!
2013. júl. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!