Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rajta vagyok az egyik licitáló...

Rajta vagyok az egyik licitálós oldalon, és eladtam egy könyvet, a vevő utánvéttel kéri. Hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Nekem, -ha minden költség ŐT terheli- kell valamit fizetnem, amikor feladom a könyvet?

Ha igen, mennyit?

Ha nem veszi át, akkor a költségek engem terhelnek? Kijöhetek én ebből vesztesként?


2009. jún. 19. 20:29
 1/2 anonim válasza:
60%

Igen kell.Neked ki kell fizetni a feladás díját, amit a postán számolnak ki(nálam így volt, 1 pakli gyerek kártyára fizettem 1080ft-ot)

Amikor átveszi a vevő, te pár nappal utána kapod meg az általa kifizetett pénzt,hiszen csak úgy veheti át ha kifizeti a postán azt a díjat amiért feladtad....+ a könyvet....hááááát valahogy így van remélem érthető ahogy leírtam.

Én is fennt vok ilyen oldalon,de soha nem küldöm utánvéttel,mert ha meggondolja magát a postadíj ugrik:(

2009. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

ne beszlélj már zöldeket, lehetséges úgy is feladni portósan, hogy abszolút mindent a címzett fizet, szóval tte csak feladod, de 0000 FT, minden költség az ővé !!

Kérd így, a postán nyilván tudják melyik papír kell ehhez, de én már nem egyszer adtam így fel.


Akkor van csak ciki, ha nem hajlandó átvenni, mert akkor visszajön neked a csomag, aztán duplán fizethetsz, vagy a másik megoldás, ha nincs arányban, egyszerűen nem veszed át és kész.

2009. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!