Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 100 ezer ft-ból hogyan tudnék...

100 ezer ft-ból hogyan tudnék több pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:
tippmix,szerencsejáték stb...hosszútáv...bank stb de az 2 havinta ad kb 1500Ft kamatot rá
2012. ápr. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én feltenném mindig az aktuális legtutibb meccsre tippmixen. Aztán ha lesz 1 milliód akkor nyitnék egy kisboltot.
2012. ápr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Uzsorakamatra add kölcsön.Vegyél 3 almát és add el dupla áron. Dobd bele egy perselybe és állj mellé még.
2012. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 eNerdzsy ***** válasza:

Takarékoskodj rendszeresen. Ne a 100 000-ből indulj ki, hanem mondjuk abból, hogy mennyit tudsz havi rendszerességgel félre tenni.


Ha már összejött 800 000 - 1 000 000 azt már érdemes kezdésnek lekötni bankban vagy állampapírba fektetni, így kamatozik kb 3-3.5%-ot infláció felett évente. Persze ebből a nem túl nagy haszonból még levonhatják a kamatadót és egyéb kezelési költségeket is.


"Részletekért tájékozódjon bankjánál vagy a postán"


Sok sikert!

2012. ápr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 csibexke ***** válasza:
Magyarul az elöttem hozzászóló verziójával locart nem érsz :D Jobban értéktelenedik a forint mint amennyit nyersz a dologgal... :(
2012. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egy netes fórumon kérdezi ezt annak legjobb módszer a fénymásoló...
2012. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért vannak ötletek azt látom, csak én nem látom a tippmixben a fantasztikus lehetőséget??Érdekes hogy aki ilyennel próbálkozik mind pluszos a dolog neki, a Szerencsejáték zrt meg biztos idióta és szórja ki az ablakon a pénzt, banki lekötés szinte semmi +-t reálértékben főleg nem ilyen kis pénznél, ha több pénzed van akkor érdemes valamilyen vállalkozásba belevágni, amíg pedig nem tudod pontosan hogy mibe, addig a tudást tartom a legjobb befektetésnek ergo képzed magad jobb állás, tapasztalat üzleti téren, és akkor már lesz némi fogalmad arról hogy mibe is kéne befektetni mondjuk 100 000Ft-ot, persze ha ezt választod akkor kerülni kell a kókler kamu képzéseket:)
2012. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Több módszer is van rá ami nem bank, nem tőzsde, nem tipp mix, stb. Lényeg a pontos informálódás, a kockázatok minimalizálása, kell egy stratégia, és kitartás. Email-címedre küldök infót ha szeretnéd."


Reklámozd máshol a piramisjátékod.

2012. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!