Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Svédországból vásároltak...

Svédországból vásároltak tőlem vaterán, rózsaszín csekken be tudják fizetni a pénzt nekem a lakcímemre?

Figyelt kérdés

Még nem volt ilyen, Svédországból rendeltek tőlem fix áron egy nadrágot. És nem tudom, hogy fog menni a pénz befizetés neki és nekem pedig a feladás!?

Utalásra nincs lehetőség. Én csak úgy szoktam mindig megkapni a pénzt, hogy rózsaszín csekken befizetik a lakcímemre. Mit írjak neki, ő is be tudja így fizetni nekem?

És egyébként mennyi idő lesz, amíg megérkezik onnan a pénz?


2012. ápr. 21. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Látod, a fizetés megoldhatatlansága egy objektív ok, amiért nem jöhet létre az adásvétel.

A vevő nem vette tudomásul a feltételeket, ezért a vásárlásból kizárható.

Az, hogy a Vaterán belül milyen lehetőségek vannak egy aukció sztornózására, nem tudom pontosan. De jobb helyeken van olyan lehetőség, hogy a vevő ne adhasson negatív értékelést, kvázi bosszúból. Tájékozódj, hogy milyen módjaid vannak a törlésre. Mondom, itt a vevő hibája, hogy képtelen volt megérteni a feltételeket. Ha vitára kerülne a sor, akkor a Vatera neked adna igazat. De nem lesz vita, mert ezek a scammerek gyorsan odébb állnak, ha nem jön be a számításuk. Na mindegy, ennél többet nem tudok tenni érted. Üdv.

2012. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Még meglátom mi lesz. Most írtam neki levelet, hogy nálam hogyan lehet fizetni, remélem megérti és tudomásul veszi, mert ez szerepel a termék adatlapon is, szóval eléggé egyértelmű minden. Megírtam neki, hogy hétfőn megtudakolom a postán hogy mennyi a posta költsége és akkor annyit kell fizetnie + a nadrág árát. Oldja meg valahogy ha tudja, ha meg nem, akkor nem jön létre az adás-vétel és ennyi, akkor újra indítom az aukciót. De az is lehet, nem okoz neki gondot csak én parázom túl, szóval majd kiderül.

2012. ápr. 21. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!