Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szám szerint mennyi család...

Szám szerint mennyi család ment tönkre, a hitelek miatt szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 19:34
 1/6 anonim válasza:
Szerintem egy sem. Akinek már hitelre van szüksége az eleve tönkre van menve és nem a hitel miatt megy.
2012. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azért vettem fel hitelt ,mert a volt férjemet ki kellet fizetnem. Most itt vagyok 2 gyerekkel tele adóssággal :(
2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megértelek titeket,én is így vagyok valahogy...
2012. ápr. 23. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked az hogy tönkrement? Mert ha valaki nem tudja fizetni a svájcifrank hitelét mert megemelkedett a kamat, így a bank viszi a házat és a család folytatja az életét egy bérlakásban az szerintem még nem tönkremenés csak lecsúszás. De ha a hitelfelvevők elveszítik a munkájukat és ezért nem tudnak fizetni és utcára kerülnek, a gyerekek meg nevelőszülőkhöz vagy otthonba, az már tönkremenetel.
2012. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy aki nem tudta fizetni a hitelt, az utána hogy fizesse az albérleti díjat plusz a hitelt is?


Egyébként biztos sokan mentek tönkre. Bár én ilyet nem ismerek. De sok ismerősöm azért ment külföldre dolgozni, hogy bírja fizetni a hitelét.

2012. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bírja fizetni a hitelét akkor a bank viszi a házat és abból fedezi a hitelt (jobb esetben) így a keresetéből már csak a megélhetésére kell költenie, a hitelre nem.

Nekünk is van hitelünk. 4-en lakunk együtt és a szüleim 300.000 Felett keresnek együtt most mégis a csőd szélére kerültünk mert csak a hitelek 150.000-et elvisznek és akkor még ott a rezsi, a kaja, közlekedés stb. Ennyi pénzből kényelmesen és halál nyugodtan eléldegélnénk egy albérletben, de még vagy négy évig nem adhatják el mert akkor bukják a szocpolt. Én is dolgozhatnék de egyszerűen nem találok állást, pedig az is megoldaná a problémát.

2012. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!