Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok zavarodva teljese...

Össze vagyok zavarodva teljesen. Mindenki (család) szerint rib@nc vagyok?

Figyelt kérdés
van valakim aki +20 évvel idősebb nálam. nem komoly a kapcsolat, de azért nem is csak sima szex kapcsolat (néha eljárunk ide oda stb). bár már én sem érzem benne jól magam, erről nem beszéltem még senkinek, de ez más tészta. a lényeg hogy szoktam hozzá átjárni, de ismerik őt is meg engem is ezen a környéken. a család szerint ennyi évesen nem egy 40-es férfihoz kellene járogatnom és keresnem kéne egy hozzám illőt. ami igaz is, de beleragadtam ebbe. + le is járatom magam a lakók között. Mit csináljak, tényleg az vagyok? Hogy oldjam meg, mit mondjak itthon meg a "barátomnak"? Lehet tényleg az lenne a legjobb ha kiszállnék ebből? össze vagyok zavarodva már teljesen
2011. szept. 8. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
én nem csak a kora miatt lépnék ki (bár én járnék ilyen idős emberrel) hanem mert telik-múlik az idő a semmire...
2011. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ülj le EGYEDÜL, és gondold végig a dolgot. De ne azon gondolkozz, hogy mit mond rólad a családod. Vagy hogy mit gondolnak a lakók.

Azt gondold végig, hogy te mit szeretnél. És azt tedd.

2011. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Toborc ***** válasza:
100%
Ez a döntés a tied! Ezért nem szeretnélek rá-, illetve lebeszélni semmiröl, de szerintem az tény hogy az emberek a saját korosztályukkal jönnke ki legjobban! legalábbis szerintem persze ez nem mindig igaz, és ha van szerelem érzések stb.. akkor ez nem mindig érvényes! De ha te nem szereted és ugy érzed nem is fogod soha akkor ne játssz senkivel!
2011. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerelmes, inkább 1 év után már megszoktam. beleragadtam...
2011. szept. 8. 19:21
 5/13 A kérdező kommentje:
de nem tudom hogy szakítsak... már próbáltam de nem megy nekem
2011. szept. 8. 19:21
 6/13 A kérdező kommentje:
eléggé bánt engem is ez az ügy és most még a család is rátett egy lapáttal
2011. szept. 8. 19:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz szakitani ugy altalaban, vagy hogy van?

Nem tudsz kiallni azert, amit szeretnél?

2011. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tök egyszerű, szakítani kell! Nem is értem mi ezen a kérdés? Neked is jobb lesz, a család is meg nyugszik!
2011. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha egyikőtök sem foglalt, akkor csak ne r.ibancozzanak. Viszont ha csak megszokás miatt üldögélsz egy langyos kapcsolatban, akkor buta vagy. :)
2011. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha már neten teszed fel a kérdést idegeneknek biztos érzed, hogy nem éri meg ez a kapcsolat...
2011. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!