Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Western Union pénzátutalással...

Western Union pénzátutalással lehet fizetni ebayen, megéri?

Figyelt kérdés

Csak gondolkoztam ezen, hogy jó lenne onnan is vásárolni majd, mert nagyon sok szépet láttam már ott. És nem tudom, hogy ha pl. vennék egy szoknyát akkor megérné Western Unionon keresztül készpénz befizetéssel kifizetni a cuccot? Mennyi lenne ennek a plusz díja még, ha van?

Pl. IBUSZ irodába ezt be lehet fizetni?


Paypal kizárva.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 24. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretik az eladók, ráadásul drága is. Ha a Paypal kizárva, akkor az eBay-en lévő aukciók 90%-a is kizárva.
2012. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
eBay-en alapvetően PayPal-al lehet fizetni mert ez a legbiztonságosabb módja a fizetésnek és az eladó és a vevő is védve van a csalás ellen. PayPal számlát 5 perc alatt tudsz regisztrálni a neten, amihez hozzá tudod regisztrálni a bankkártyád vagy a számlád, és igy úgy tudsz vásárolni az eBay-en mintha simán a bankkártyáddal vásárolnál valahol. Csekkes, illetve egyéb fizetési mód nem igazán elfogadott az eBay-en, az eladók 90% ragaszkodik a PayPal-hoz, és nem ok nélkül.
2012. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát Paypal nálam sajnos nem működik, mivel nekem ami bankkártyám van, azon mindig a lakás törlesztési hitel megy amit anyukám intéz. Szóval mindig levonódik róla a pénz, elveszi a bank...

Munkahelyem meg nincs, szóval arra meg nincs pénzem hogy egy új bankkártyát nyissak és fizessek utána, mert nincs miből fizetnem.

Szóval ennyi.

2012. ápr. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!