Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rózsaszin csekken adtam...

Ha rózsaszin csekken adtam fel pénzt xynak, azt hol lehet megtudakolni hogy felvette e már az illetö a pénzt?

Figyelt kérdés
ö töle már kérdeztem de biztosra akarok menni. esetleg egy telo számot tudtok adni? vagy neten meglehet nézni? linket küldj akkor... Köszönöm
2009. jún. 22. 12:49
 1/4 anonim válasza:
Bemégy a postára a feladóvevénnyel (azzal a cédulával amit visszaadtak mikor feladtad a pénzt) és megmondod hogy tudakozódni szeretnél a sorsáról. Ekkor ki kell töltened egy tudakozványt, amit ott le is adsz és 4-5 nap múlva írásban értesítenek a küldemény sorsáról.
2009. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért, letagadja, hogy felvette?
2009. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már több mint egy hete feladtam a pénzt,még a mai napig nemkapta meg,legalább is ezt mondja! és nem 2fillért adtam fel,hanem majdenm 100ezer forintot!!
2009. jún. 22. 19:06
 4/4 anonim válasza:

Akkor csináld azt, amit mondtam...

1. voltam.

2009. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!