Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egyetlen szempont is,...

Van egyetlen szempont is, amelyben a Cora jobb volt az Auchannál?

Figyelt kérdés
Pl. volt olyan termék, vagy termékcsoport, ami a Corában olcsóbb volt?
2012. ápr. 27. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
nem tudok az árakról nyilatkozni, mert az soha nem néztem. De a corában volt hely,míg az auchanban mindíg klausztrofóbiás lettem, annyi mindent zsúfoltak bele. Ha most így tönkrevágják a corakat is,akkormár oda sem megyek
2012. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
már megszűnt a cora? o.O
2012. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aug végéig valamennyi magyar Cora áruházat bezárnak néhány hétre, és Auchan színekben fog újranyitni. Corában nagyjából semmi sem volt olcsó, Auchanban én mindig versenyképes árakat találtam.
2012. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

semmi, drága volt, a winny-s termékek botrányosan gagyik voltak, én le is szoktam a coráról hamar.

Auchannal sokáig szkeptikus voltam valamiért, de aztán az bevált teljesen. (csak ugye az is francia bagázs mint a cora is, és hát ott az a trianon dolog...)

2012. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igényesebb, tisztább, kulturáltabb, jobb a kínálat, minőségibbek a termékek. Vagyis már nem.. Én az auchanba be nem teszem a lábam, így most maradt a spar és a tesco.
2012. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon a Cora dolgozott a legnagyobb árréssel. Iszonyú drága volt minden ami nem winny, és nem akciós volt.


Közérthető példa: 330ml dobozos Coke: Tesco-ban:130, ősdrága Coop-ban: 159, még a Cora-ban adták 175-180-ért...


Sok változástól nem kell tartani, belga kézből francia kézbe került. Ráadásul az átlag 10 éves régi Cora áruházakat korszerűsítették rendesen, akkor milyen problémáról beszélünk?

Az Auchan pedig jó árréssel dolgozik, jobban megtudod náluk tölteni a kosarad mint egy Coopban.

2012. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!