Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkahelyemen 33fok van....

Munkahelyemen 33fok van. Muszáj vagyok beletörödni, hogy a fönök kikötötte a zárt cipö és hosszú ujjú/szárú ruházat viselését?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez a biztonságos munkavégzéshez kell, akkor igen.
2012. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez egy üzlet. A vásárlók komfortérzetére hivatkoznak.

Mondjuk nem tudom mennyivel komfortosabb egy izzadt, ájuldozó eladó egy rövidnadrágos-papucsosnál...

2012. ápr. 29. 11:14
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
33 fok nem ideális munkakörülmény egy boltban. Pillanatok alatt megbaxák ha összefogtok és bejelentitek. De kezdetnek az is elég lenne ha mind elé állnátok, mert mindenkit nem rúghat ki.
2012. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Munkahelyek többségén zárt ruházat és cipő kell. Ez van. Én is üzletben dolgozok egyedül elsején lesz szabadnapom meg utána a szokásos pihenő nap. És nekem pólóban meg nadrágban kell lennem, még akkor is ha egész nap a pénztárnál kell ülnöm, és pontosan azért mert bármikor befoghatnak raktári munkára. Ugyan akkor irigykedek az irodában dolgozókra mert ők lehetnek szoknyában meg szandálban.... De mit csináljak ha egyszer ez a követelmény, ha nincs megfelelő ruházatom haza zavar és akkor nem elég hogy fizut nem kapok erre a napra de még a jelenlétimet is vesztem esetleg ki is rúghat mert majd jön más a helyemre. Túl kell élni. Ugyan akkor az üzlet helyiségben kell hogy legyen megfelelő klíma a dolgozók és a vásárlók miatt, nálunk is van de kb semmit nem ér. Maximum 30 alatt van de az még kevés.
2012. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme reklamálni, ha kirúgnak százan jönnek a helyedbe.Munkanélküliség van.
2012. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!