Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Keresd Magad Degeszre -...

Keresd Magad Degeszre - tényleg olyan sikeres lesz mint ahogy azt hirdetik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én csak most találkoztam a KMD- Keresd Magad Degeszre oldallal. És itt a gyk-n utánnanézve nem tudom h mennyire hitelesek. Főleg olyan emberek vleményét várom akik benne vannak és már profitálnak.

2012. ápr. 29. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha bele se kezdesz. Már a neve is büdös a nagy "biznisznek"
2012. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz is pozitív véleményeket az ilyen oldalakról azt valószínűleg ők maguk írták.
2012. ápr. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
22%

:DDD

Bizalomgerjesztő nevük van. Szerintem ezek még maguk is elhiszik, amit mondanak...

2012. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig elég hitelesen adják elő a dolgot.. Voltam en is MLM-ben,és az volt a gond,h nehéz volt a hálózatépítés. Itt ez pofonegyszerűnek tűnik..
2012. ápr. 30. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is, bármit csinálsz, ha van célod, és az elég erős, akkor semmi sem nehéz!

Másodszor: bő fél éve foglalkozok hálózatépítéssel, sikerült kb 20 másik cég üzletkötőjével találkoznom (a "hurkabél" fajtából; ez persze nem gond, az én csapatom jó része is az, pont úgy, mint minden hálózaté...).

Bármely céggel találkoztam, a következőket kértem el:

-pontos tájékoztatást a kompenzációs tervről

-katalógus, vagy szolgáltatástájékoztatót, árlistát

-pontos adatokat a regisztrációról és kötelezettségekről

-listát a cég, illetve szponzorvonal által biztosított, vagy ajánlott segédanyagokról (cd, dvd, könyv, rendezvények stb.)

-működési szabályzat (talán a legfontoasabb)

-tájékoztató arról, kik, hol és hogyan gyártják a termékeket, vagy kötik meg a szolgáltatások szerződéseit

-milyen engedélyei vannak a cégnek


Ha ezek közül valamelyiket a MÁSODIK találkozón sem hajlandó átadni az illető, akkor: "Köszönöm szépen!"


Másrészt: fogom a fejem, ha valaki azzal menősködik, hogy a termékeik HACP vagy ISO tanúsívánnyal redelkeznek. Persze fontos, HACP nélkül kutyakaját sem árulhatnának, az ISO meg azt jelenti, hogy metrikus, vagy angolszász mértékegységet használnak, nem a cégtulaj jeggyűrűjének a súlyában mérnek...


A tanácsom: ezeket kérd el, tanulmányozd át, vizsgáld meg, hogy piramis/pilótajáték e, vagy MLM üzlet! Ha ezen a vizsgán átment, látogass meg még vagy egy tucat céget (kb egy hónap a dolog), és azokkal is játszd el ezt!


!!!CSAK AZTÁN DÖNTS!!!

2012. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Az igazság az szerintem,hogy ez egy csiki csuki állapot.Aki negatívan áll az oldalhoz az arra vár,hogy legyen legalább egy ember aki bizonyítani is tudja hogy keresett vele.Aki pozitívan áll hozzá az meg arra vár,hogy bizonyítékkal szolgáljon és kapjon az emberek után pénzt.De ha nem lépnek be akkor hogy bizonyítson???Hisz soha nem fog pénzt kapni és nem minden esetben azért mert az általa választott üzlet nem fizet hanem mert rajta kívül senki nem lép be max minden 1000-ik ember.

Vegyünk egy egyszeri(fura példát): Van egy hajléktalan az utcán.Sokan elmennek előtte.Valaki megáll és beledob egy kis pénzt 100-200Ft-ot.Valaki csak azért áll meg,hogy belekössön a csövesbe és biztosra veszi hogy piára költené így nem ad neki(ezzel esélyt sem adva,hogy bizonyítson). Valaki messziről elkerüli.

De ha mi lennénk az utcán kéregető ember csodálkoznánk hogy csak "ennyi pénzt adnak meg csak ennyien"??

A lényeg szerintem ha mindenki egyformán pozitívan gondolkodna nem itt járnánk.


Én mind két oldal véleményét osztom.Akik hisznek az oldalban ne kamu szövegekkel akarjanak meggyőzni másokat(14millió) stb.Az igazat kell megírni,hogy nem kerestél még milliókat csak annyit hogy a havidíjat állja.A KMD-be összegyűjtött embereid közöl(pl.:600-700fő) csak 3-4 ember lépet az IwoWwe-ba is be.Ezzel is mutatva,hogy amíg valami ingyenes addig jól hangzik.De ha már fizetni kell megváltozik a vélemény.Sajnos viszont szerintem olyan soha nem lesz,hogy én ingyenes valahova belépek és majd kapok pénzt csak azért mert esetleg behoztam néhány embert.


Ennyi lenne a véleményem röviden.

2013. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!