Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Avon Oriflame egyszerre?

Avon Oriflame egyszerre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék Avon és Oriflame tanácsadó lenne egyszerre. Lehetséges ez? Nem szabályellenes?

Kíváncsi vagyok mind2-re szóval minden vélemény jöhet azoktól akik egyiknél vagy min2nél dolgozik.


2012. ápr. 30. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Avonos vagyok, de Oris voltam és akarok is lenni, ez folyamatban van, de az Avont is megtartom.:)
2012. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jól lehet velük keresni? :)
2012. máj. 7. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Minden 2. ember avonozik. Tele van a város avonos boltokkal. Én azért csinálom, hogy megkapjam a kedvezményt és az ajándékokat, de csak a családnak rendelek belőle.

Az oriflame már másabb, az nem csináljál olyan sokan, de az drágább és nem is ismerik sokan. Itt nincs postaköltség a rendelésnél, akkor sem ha csak egy 300 forintos szappant rendelek. (Az avonnál 5000 forint felett nincs posta.) Én személy szerint jobban kedvelem az oriflamet, de ezeket is csak a családnak rendelem.

Nem éri meg üzletszerűen csinálni, ugyanis az embereknek nincs pénze, így inkább megveszik a bóvli, olcsó kozmetikumot, ha nincs is minősége akkor is.

Nekem legalább is ez a tapasztalatom.

2012. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyszerre úgy lehet csinálni,ha csak rendeléseket veszel fel.Csapatot pedig csak az egyikben építhetsz.

Andi,független Oriflame szépségtanácsadó

2014. máj. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!