Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék pénzt 13...

Hogyan szerezhetnék pénzt 13 évesen? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés

A lényeg annyi lenne, hogy rövid időn belül(1-2 hét) szereznem kellene 40.000Ft-ot. Kutyasétáltatás, kocsimosás..stb. nem lehetségesek a környékemen. Rokonoktól nem tudok kérni. Azt most nem részeletezném, hogy mire kell a pénz. Legyen elég, hogy már azon is gondolkodtam, hogy elmegyek prostituáltnak(pedig még szűz vagyok).

Kérlek segítsetek, nagyon fontos! ~Egy kétségbe esett 13 éves lány..



2012. máj. 1. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy? minek neked pénz amúgy, hogy még k*rválkodnál is érte???????? írd meg privátba, ha ide nem akarod, de tuti nem az utcasarok a megoldás
2012. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Rendben, leírom. A pénz nagyon kellene, mivel a szüleim bajban vannak, vagyis ezt hallom mindig szinte, mikor hazajövök(de ezt ők "titkolják" előlem). Szeretnék segíteni nekik, mert tényleg nem tudom mi lesz így. És a tanuláshoz is szükségem lenne néhány holmira. De legfőképp a szüleim miatt aggódom.
2012. máj. 1. 16:47
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

istenem, ezért akarsz prosti lenni???????

beszélj a szüleiddel!

2012. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát bocs, de ha a szüleid nem tudnak mit csinálni, akkor neked miért sikerülne?
2012. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid valóban bajban vannak akkor nyilván nem 40.000 ft kellene nekik - mert ez piti összeg.
2012. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tegnap este azt hallottam, hogy valami határidőről beszéltek és 40.000Ft még hányzik.. De ez most lényegtelen. Hogyan szerezhetnék pénzt? Kérlek, a kérdésre válaszoljatok..
2012. máj. 1. 16:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen szerencsére még nem dolgozhatsz sehol, mivel büntetik a gyerekmunkát. Neked tanulnod kell, arra koncentrálj, ne te akarj a szüleiden segíteni, biztos vagyok benne hogy fognak találni megoldást, felnőtt emberekről van szó, 40 ezer ft meg nem olyan nagy pénz, ha csak ennyi kell az nem a világ vége.
2012. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és a gyermekmunkánál jobban büntetik a gyermekprostitúciót is, ha kiderül a dolog elő fogják venni a szüleidet is, megvizsgálják hogy mi vezetett ide, és akár meg is büntethetik őket, vagy elvihetnek nevelő intézetbe. Ha ezt akarod hajrá!
2012. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
kislány, a szüleid dolga az, hogy előteremtsék a pénzt, a te dolgod, hogy beszélgess velük, mielőtt hülyeséget csinálsz és tanulj rendesen...amivel segíteni tudsz nekik: segíts be a házimunkába!
2012. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a 40.000 nyilván EGY HAVI részlet egy nagyobb hitelből.


Majd a szüleid megoldják. Neked annyi dolgod van, hogy ne pazarolj és tanulj jól, akkor sikeresebb leszel, mint a szüleid.

2012. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!