Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék pénzt 13...

Hogyan szerezhetnék pénzt 13 évesen? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés

A lényeg annyi lenne, hogy rövid időn belül(1-2 hét) szereznem kellene 40.000Ft-ot. Kutyasétáltatás, kocsimosás..stb. nem lehetségesek a környékemen. Rokonoktól nem tudok kérni. Azt most nem részeletezném, hogy mire kell a pénz. Legyen elég, hogy már azon is gondolkodtam, hogy elmegyek prostituáltnak(pedig még szűz vagyok).

Kérlek segítsetek, nagyon fontos! ~Egy kétségbe esett 13 éves lány..



2012. máj. 1. 16:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mielőtt valami butaságot csinálnál, beszélj a szüleiddel!

Mondd el nekik, hogy véletlenül meghallottad, hogy milyen bajban vannak.

Szerintem csak ők tudnak téged megnyugtatni.

De nehogy tényleg valami butaságot csinálj, mert ezzel csak nagyobb bajba kevered bele őket.

2012. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jajj, Te lány. kérdezd meg a szüleidet, beszéljétek meg, mi a probléma. ha elmondod, hogy hallottad, biztos elmondják a részleteket és megnyugtatnak. ne csinálj semmi butaságot!! Őket is nagyon nagy bajba sodorhatod, és magadat is. Tényleg azzal tudsz a legtöbbet segíteni, ha nem pazarolsz, tanulsz és nagyon vigyázol magadra! soha nem bocsátanák meg maguknak, ha Neked valami bajod esne!
2012. máj. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia! remélem sikerült megoldanotok a problémát. Minden rendben?
2012. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia! Szórólapokat osztogatni esetleg tudsz, vagy valami újságkihordás, vagy valamit esetleg csomagolni kell, árufeltöltőnek tudnál még menni akár hipermarketbe, meg kisebb boltokba is.


Vannak ilyen iskolaszövetkezetek, pl Rébusz, és ott találhatnak Neked munkát!

2012. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
illetve azt hiszem, te találhatsz ilyeneknél:)
2012. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Megint 14. és 15.


A legjobbakat kívánom nektek, és hogy megoldódjon!

2012. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
40000 forint nem ér annyit, hogy azért Te prostituált legyél!!!
2012. jún. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
87%
Nem mindenkinek lehet arany élete... tudom, hogy a kérdező milyen állapotban lehet... én is ennyi idős vagyok, és mindig meg van beszélve minden... az utóbbi években nagyon spórolunk, már alig van kedvünk élni is... anyámat apám megcsalta amikor 4 éves voltam, ezért el kellett költözni mamámhoz... kínkeservesen, de minden napra van kenyérrevaló és innivaló... na meg főtétel... és internet is... amióta elvesztette a munkahelyét, nem veszik fel sehová sem mert már 40 felett van, és olyan helyen élünk ahonnan az utazás nem megoldható :( Ezért tanulok, és én is töröm a fejem hogy hogyan tudnék pénzt keresni... 8. után suli mellett el tudsz menni diákmunkára szülői engedéllyel, ahogy én azt tenni fogom. Remélem, hogy ti még ki tudtok lábalni ebből a helyzetből... jó vakációt, amiket írtál felejtsd el :) (13/f)
2012. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 WsAkosWs válasza:

Prostitúció? Normális vagy?

És pénz szerzés ennyi idősen?Megszakadok.

A tanulás fontosabb ennyi idősen.

2012. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!