Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az online...

Csabi Mercury kérdése:

Mi a véleményetek az online szerencsejátékokról. Láttam egy oldalt, amelyen azt hirdetik, hogy nagyon jól bevált módszerrel ki lehet játszani a számítógépes online kaszinókat. Vonzó dolog a pénz, amit ígérnek, de napi 1200 EU. Bedőljek neki?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 07:56
 1/10 anonim válasza:
100%
Sokszor az online kaszinók adják fel ezt a hirdetést, lehet hogy az elején hagynak nyerni egy kicsit, de utána elbuksz mindent. A pénzt sehol sem adják ingyen, ebben biztos lehetsz.
2012. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Az első jól írta - így csalogatnak oda, de a módszer nem működik. Lásd link!

2012. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be. Az online játékoknál meg van határozva, hogy bizonyos játékoknál, pl rulett, póker, hányszor kell kockáztatnod a pénzt, mielőtt felveheted a nyereményedet, illetve minimum mekkora összeget vehetsz fel. Olyanok a követelmények, hogy előbb-utóbb tuti elvérzel.
2012. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szerencsét akarsz próbálni tudok ajánlani valamit amit ingyen tudsz tesztelni két hónapig. Még bónuszt is kapsz, de kell érte dolgozni napi 10 percet.
2012. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, és az ingyen bónusz is átverés, mert ha nyersz is vele, pénzt kell beraknod, és kockáztatnod, hogy átvehesd a nyereményt.
2012. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Üdvözlöm az összes jó barátomat, akik válaszoltak a kérdésemre. Hasznos volt. Lehet csináltam volna valami nagy baromságot. Régen pókeresztem, na onnan aztán tudom milyen a szerencsejáték. Többet vesztettem, mint amennyit nyertem. Úgyhogy el is hagytam. Nehezen, de sikerült. Azért kérdeztem ezt az online kaszinó dolgot, mert annyira meggyőző, hogy majdnem el is hittem, de amúgy az én tapasztalataim is azt súgták, hogy kamu dolog az egész. Na ennyit erről. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat. Szevasztok!
2012. máj. 5. 01:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy rákérdeztél, minden jót!
2012. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és minden jót!
2012. máj. 6. 08:17
 9/10 tzsoca válasza:
Sajnos igazuk van az előttem szólóknak! Számos csaló weboldal született melyeknek egyetlen érdeke, és célja, hogy minél hamrabb elveszítessék a játékosokkal befizetett összegeket. Mi a [link] -nál azt mondjuk, hogy valóban lehet nyerni online kaszinókban, de azt semmi esetre sem online jövedelemszerzésként, hanem inkább szórakozásként fogd, fogjátok fel. Lehet nyerni, nyertek is már! De ez nem munka, ez szabadidő eltöltésre szolgál!!!
2012. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szintén bedőltem néhányszor a hirdetéseknek, hogy szerükkel hirtelen lefogyok. Olyan csábító reklámok voltak! Persze, ez a dolguk. Sok mindent megvettem, és ma 90 kiló vagyok 150 centimmel. Hát így higgyünk a csalogatóknak.
2017. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!