Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szokott valaki forexozni?...

Szokott valaki forexozni? Megéri? Mennyit lehet vele keresni és hogy működik?

Figyelt kérdés
köszi
2012. máj. 3. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kicsit olyan mint fent a levegőben helyet cserélni egy vadászpilótával a vezetőülésben. Baromi jó érzés, de ha nem vagy kiképezve, nem fogsz épségben kiszállni :)
2012. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyarúl bukó többnyire?:)
2012. máj. 3. 08:49
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:

"és hogy működik"


Ennyi tudással garantált bukó. Több éves tapasztalattal esetleg 10% haszon van rajta.

2012. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 10:15


Értem.Azért is kérdeztem,mert nem értek hozzá.

2012. máj. 3. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Én konyítok hozzá, mégis egy olyan cég kereskedik helyettem ahol profi traderek vannak. Persze itt sincs garantált haszon,azaz ugyanúgy lehet mínuszos egy trade, de én meg vagyok elégedve az eredményeikkel.

[link]

Ez egy nem rég indított számla.

2012. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Digó,ilyen típusú üzleteknél mindig attól félek(azért nem megyek bele)h mindjárt bedől.Ami folyamatosan hozza a hasznot,pláne magas %-al,ott általában vmi sántít.

Egyre többen teszik bele a pénzüket,végül mind pénznélkül marad,eladósodik.(aztán lehet tévedek)A deviza hitelesek is ügyeskedni akartak azért is vették fel sokan úgy a hitelt és nem forintban.Meg is lett az eredménye.

2012. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy hogy itt nincs ami bedőljön, max nem jó a kereskedési stratégia, és negatívban zár 1-1 kereskedés. Az hogy egyre többen teszik be a pénzüket nem jelent semmit, mivel minden befektetést külön számlán (mindenkinek a saját számláján) kezelnek, aminek a többihez semmi köze. Itt arról van szó, hogy brókerdíjat fizetek a cégnek a profitból, azaz nekik kizárólag akkor van hasznuk ha nekem is. Ha engem kár ér, az senkinek nem üzlet, főleg nem hosszú távon.
2012. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Linkoln ***** válasza:

:D omg.

A brókered keresi a hülyéket, ő ígyis ugy is kap hasznot, hisz veszteni nem veszthet, őt nem érdekled.

A Brókered a pénzét kamatoztathatná a forex-en, de nem fogja, mert hiába szakértők, nem bírják olyan könnyen, inkább keresnek átlagembereket.

Bill Gates nyit egy számlát 50Milliárd USDvel, azt egy év alatt megtízszerezi?

Ez kamatoztatás %-ékban. Csalóka az embernek mert könnyű elérni 100%kamatot, mondjuk ugy h nyitsz egy marhanagy pozíciót és vagy fel megy vagy le, 50%, ha flemegy azthiszed okosvagy, d eezt nemtudod fenntartani.

De akkor az egész hülyeség?

Nem :) Toborozzák anépet hogy a nagy bankok meg profik, évi 20%körüli kamatot elérve elnyerjék a pénzed.

Ha szakértő akarsz lenni, jó fej és liberális fej kell, ne hallgass senkire, csak amit teis jónaklátsz, és ha tényleg okosvagy több %kot fogsz elérni mint amit a bank kínál a tőkédért, ha meg mégsem, akkor oda pár év.

2012. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!