Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rengeteg pénzt ajánl egy...

Rengeteg pénzt ajánl egy oldal. Esetleges feltevések, hogy mért ajánlanak ennyit, és ha ez igaz, akkor mért érné meg nekik?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 4. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Megadod az adataidat, megadod a barátaid adatait, és ők ezt felhasználják. Pénzt persze nem kapsz.
2012. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de nemtudom mire mennek az adataimmal... Meg most 15 után meg írják majd, hogy bocs, de még se kapsz pénzt!?
2012. máj. 4. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleve onnan indul hogy a pénzt csak a Wingoo honlapjának indulása után kapod meg ami ígéretük szerint május közepe...

Tehát 1-2 hónap alatt összegyüjtenek annyi adatot amennyit bírnak aztán valami kamu indokkal nem indulnak el és annyi!

Gondolom más országokból is szednek be adatokat és ha mondjuk összeszednek 1 millió ilyen ember adatát az már szép pénzt ér!


Azt nem is említve hogy simán kérhetik hogy adjál meg még "pár adatot" ahhoz hogy megkapd a pénzt! Úgymond hogy kiszűrjék hogy valódi vagy-e?! És ha már "ott van egy csomó pénz a számládon" akkor fogod és megadod! Címet, telószámot és a többit!!


Az átverések lényege hogy szép lassan szedjenek ki belőled mindent, apránként!!


Hisz ha egyszerre kérnének telefonszámot, címet stb akkor tudnád hogy átverés és hagynád!!


Már millió ilyen volt a TV-ben, rádióban, neten és mégis rengetegen átverhetőek egy kis pénz reményében!


Hogy csak 1 mellékinformációt említsek! A facebook-on sok applikáció van ami szimpla adatgyűjtés! És mivel a facebook automatikusan leszedi az okostelefonodról a barátaid telefonszámát(ha ezt nem tíltod le külön a beállításokban) így egy applikációk pár felhasználóval, telefonszámok százait tudhatják meg!! És tarthatod te a legnagyobb titokban a saját számod mert az idióta pénzsóvár barátod miatt az ő baráti listájából tudja meg a TE telefonszámodat az adathalász...

És még millió ilyen trükk van...

2012. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes forintért amit neked kifizetnek, valakinek fizetnie kell. Szerinted van olyan ember aki a saját nehezen megkeresett pénzét arra költi hogy másokat beregisztráltasson mindenféle szuper honlapokra és cserébe csak az adataidat kell megadnod?
2012. máj. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Befektetés nélkül nem lehet pénzt keresni evvel legyen mindenki tisztába mert akkor mindenki otthon ülne a seggén és nem menne el dolgozni pár forintért 40 évig.nagyon elvan terjedve ez az internetes örület nem is meglepő mivel az internetben van a jövö és ezt sokan kihasználják.aki pénzt akar keresni annak áldoznia is kell rá.Például olyan cégeknél mint az Apple vagy a Microsoft szerintem nekik már nem a pénz számit hanem a hirnév itt biztos jövedelemhez juthatsz te is és az ilyen nagy cégek nem mennek bele valami piramis játékba vagy átverésbe. Én most kezdtem el pár honapja eggyütt dolgozni ezekkel a cégekkel és sikerült életem végiéig tartó passziv jövedelemhez jutni és MEGDOLGOZTAM ÉRTE. ha valakit érdekelne egy komolyabb munka én szivessen segitek.
2012. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólónak:


A parlamentbe se csinálnak sok mindent, az emberek kizsigerelését leszámítva.


Egyébként azóta kiderült milyen ez az oldal. Meg kapod a pénzt ténylegesen. De ez egy szerencsejáték, szal elég nehéz megnyerni amit összeszedsz.

2012. máj. 31. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, mégis átverés. Megint új indulási idő van meghirdetve. Június 4.
2012. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Attól még nem biztos. Én azért megpróbálom, úgy se kell vele sok időt tölteni, aztán majd kiderül...
2012. jún. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!