Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet kamu ez az...

Mennyire lehet kamu ez az oldal? (leírásban a link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem csak, hogy ha ez igaz, és tényleg minden hülye három kattintással milliomos lehet, akkor miért nincs hétmilliárd milliomos a világon?
2012. ápr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha megnézed, egy nagyon egyszerű logikát használ. És ez nagyon régi trükk. Matematikailag valóban stimmel, de a valóságban szinte kizárt, hogy lenne olyan online kaszinó, ahonnan nem bannolnak néhány ilyen kör után.


A kamu része az, hogy mivel a tulajok nem figyelik, senki nem fog észrevenni. Szinte percek alatt lehet írni egy olyan scriptet, ami ezeket a téteket figyeli. Biztos, hogy figyelik.

Aztán van egy olyan kockázat, ami nem tudom, mennyire valós: ha én egy gátlástalan kaszinótulajdonos lennék, aki mindenáron a pénzedre pályázik, a scriptet nem működtetném a próbajátékon, ott nyerj csak, amennyit akarsz. Élesben pedig hagynálak 2-3 alkalommal nyerni. Aztán egyszerűen nem nyernél addig, amíg el nem fogy a pénzed. Ha az oldal által írt 210 euroval kezdesz, ez azt jelenti, hogy a 8. kört már nem fogod tudni kifizetni. A pénzed benn marad, téged meg bannol a rendszer.

2012. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kaszinótulajdonosokat hót nem érdekli hogy az egyes emberek mit játszanak meg, mivel hosszútávon matematikailag mindig a bank győz. Ez ilyen egyszerű. Nem néztem meg a linket, de gondolom a piros/fekete tétduplázós dolog. Az egészben az a probléma, hogy ha a kezdeti egység mondjuk 1000 Ft, ha 1.000.000 forintos tétnél tartasz, a sorozatból a nyereséged akkor is csak 1000 Ft.
2012. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint 1.024.000 Ft-os tétnél... :)
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
teljesen.
2012. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!