Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kiskaput valaki? Hogyan lehet...

Soaringsoul kérdése:

Kiskaput valaki? Hogyan lehet lemondani előfizetést úgy, hogy ne kelljen kifizetni a szerződésbontási díjat?

Figyelt kérdés

Vodafone előfizetésről van szó, csak SIM-kártyát vettem egy munkához, de felültettek és vissza kellett lépjek, de a SIM-szerződés még él. Eszes, de helytálló válaszokat várok!

Előre is köszönöm!



2012. máj. 4. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd elő a Vodafone szabályzatát és keresd meg az erre vonatkozó részt, biztos vannak felsorolva esetek, bár szerintem a halál meg a nagyfokú maradandó fogyatékosság illetve egyéb lehetőségek lesznek sorolva:D
2012. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs semmi mód, jól meg van írva az a szerződés...
2012. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy van egyátalán szerződésbontási díj?
2012. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hűségidőt vállalt szerződésnél mindig van kötbér.
2012. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ki tud "ötletesebb" megoldást?
2012. máj. 5. 10:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi a helyzet olyan esetben, ha nem fizetem ki a számlá(ka)t?
2012. máj. 5. 11:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Illetve mi a helyzet abban az esetben, ha lopás miatt letiltatom a SIM kártyám?
2012. máj. 5. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi - ha ellopják a kártyát akkor is tovább fogsz fizetni, hiába tiltatod le, max ha nem váltasz ki új kártyát akkor nem tudod a szolgáltatást használni tovább.


Ha meg nem fizetsz akkor a szolgáltató felmondja a szerződést X idő után és átadja behajtó cégnek, akik ráteszik a saját kis hasznukat a számlatartozás + kötbér + felmondási díj mellé és behajtják.

2012. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Végül is sikerült megoldani "olcsón" a helyzetet. (Azért köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradtságot és írt!)

Megoldás: Az adott céges tarifacsomagot felmondani ~40 000 Ft lett volna! Ehelyett a következőt javasolták az "ismerősök". Át kellett váltani céges tarifacsomagról lakossági tarifacsomagra, mindössze 1 000 Ft-ért. Ezután ez utóbbit ingyen, minden költség nélkül - még aznap - fel lehet mondani, ahogy azt meg is tettük. :D

2012. máj. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!