Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mért nem emelik az összes...

Mért nem emelik az összes Fogyatékossági támogatást, és az összes Rokkantsági járadék összegét?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést mert már 2009. Január 1-óta még 0,1%-ot sem emelkedet ez az ellátás. Gondolom az Emelt összegű családi pótlék sem emelkedett 2009. Január 1-óta meg a normál összegű családi pótlék sem már 4. éve.


Mig az öregségi nyugdijakat minden évben emelik. Nem arról van szó nem örülök annak hogy jogosult vagyok a Fogyatékossági támogatásra meg a Rokkantsági járadékra. Hanem arról van szó elmegyek a leendő 1. új munkahelyemre dolgozni, és a volt 1. munkahelyemnél lévő elküldésem után lesz munkabérem az állásom mellett. Tuti nem fogja elérni legalább a Nettó 40.000 Ft vagy 50.000 Ft-ot a munkabérem. Hanem lehet ugyanannyi lesz mint a volt 1. munkahelyemen 30.000 Ft körüli munkabérem lesz.


Hiába van nekem 80%-os Fogyatékossági támogatásom a Rokkantsági járadékom mellett, és igyenes utazási lehetőségem Magyarországon belül 90% kedvezmény a MÁV-nál.


Csillagos egekig van mindenek lassan az ára attól tartók 2016. év végére nem fog tudni kialakulni az anyagi hátterem. Vagy ha kialakulna akkor pont 2 ével elöbb leszek egyedül egy ingatlanban egyedüllálóként.


36 éves koromban 2019. nyarán szeretném ha meg lenne az 1. esküvőm és rá 1 ével az 1. közös gyermekem születne meg majd születése után 3 ével a 2. közös gyermekem.



2012. máj. 5. 15:41
 1/1 anonim válasza:
Azért amiért a köztisztviselők bérét sem emelik már 2008. január 1. óta! Majd pont a rokkantakét emelnék? Persze, a güriző adófizető még többet fizessen az adójából a rokkantaknak és még kevesebb legyen a bére?? Na ne!
2012. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!