Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy otthoni...

Jelentkeztem egy otthoni munkára és ezt a szöveget kaptam vissza, beszéltem a gyerekkel szerződést is kötnének minden vki utazik ilyesmiben? Mert azt mondta hogy főlleg a telenor nál vannak emberek akiknek már beszerelték .

Figyelt kérdés

Köszönöm megtisztelő megkeresését!


A havi 400.000 Forintért mi elhelyeznénk Önnél egy kis készüléket, amely vezetékes telefonvonalra csatlakoztatunk rá, kizárólag adattovábbítás céljából. Tehát mi NEM telefonálásra használjuk a vonalat, hanem kizárólag adattovábbításra, amelyre azért van szükségünk, hogy fokozni tudjuk számítógép-parkunk teljesítményét. Ezekkel a számítógépeinkkel bonyolult számítások végzünk gyógyszergyártó cégeknek, hogy ők ki tudjanak fejleszteni olyan készítményeket, amelyek a daganatos betegségek hatékony kezelését teszik lehetővé.


Fontos, hogy mindez Önnek egy fillérjébe sem kerül, hiszen, ahogy említettem, nem telefonálásra használjuk a vonalat!


Az egyetlen kellemetlenség, hogy amíg a készülékünk Önnél elhelyezésre kerül, Ön nem tudja a vezetékes telefonját használni. Ez azonban a mobiltelefonok korszakában, úgy érzem, nem jelenthet problémát.

Hogy ezt a kis kellemetlenséget feledtessük Önnel, és hogy bizalmunkat kifejezzük Ön felé, hajlandóak vagyunk már az 1. napon 50.000 Forintot készpénz formájában Önnek átnyújtani, majd a fennmaradó 350.000 Ft-ot azt követően, hogy letelik az 1 hónap.


Ahogy a hirdetésben is jeleztem, készülékünk kizárólag analóg telefonvonalakon működik. Kérem, írja meg, hogy Ön rendelkezik-e ilyen vonallal, és amennyiben igen, mely szolgáltatónál!


Amennyiben bármivel kapcsolatban kérdése merülne fel, kérem, adja meg telefonszámát, hogy felhívhassam, és megválaszolhassam azokat!


Válaszát előre is köszönöm!


2012. máj. 7. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy elkapták, de a számla attól még ott van, a hívások létrejöttek, azt valakinek ki kell fizetni... és egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy (csak) a csalónak :D Elvégre a tulaj a telefon megbuherálásába beleegyezett :P


Kíváncsi vagyok, a kérdező végül belement-e a nagy bizniszbe :P :D

2012. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hal isten nem!! :D
2016. febr. 13. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!