Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem az x faktorba de...

Jelentkeztem az x faktorba de egy csomó pénz felutazni és a nagymamámtól kapok . De olyan rossz mert hatalmas nyomás van rajtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyuék nem tudják teljesen finanszírozni mert CSAK felutazni EGY alkalomra kocsival 20 e. forint. Kb két hete voltam akkor továbbjutottam,és most megint kérnem kell a mamámtól 15 ezret.Már felkellett miattam bontania a félretett pénzét.Nagyon hisz bennem de mivan akkor ha egyszer úgy jövök haza hogy kiestem?! Már most ezen izgulok.Kb akkor az egész kidobott pénz lenne.Viszont én meg nagyon szeretném folytatni ha már továbbjutottam. Mit tegyek? Kérjek megint? Vagy mi legyen szerintetek?
2012. ápr. 26. 18:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim válasza:
80%
menj busszal...
2012. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim válasza:
100%
vagy vonattal, ha diák vagy akkor használhatod az 50%os kedvezményt
2012. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok:)))))

Tényleg mehetnél busszal!!De,hidd el mamád szivesen támogat,nem fogsz csalódást okozni!

2012. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
Petőfi Sándor gyalog átszelte az országot. Te menj busszal.
2012. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
busszal olcsóbb, vagy vonat
2012. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként, hogy hívnak ha esetleg látnálak a Tv-ben:D
2012. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazán...Múltkor még vonattal mentünk(mivel egy nagykorúnak is jönnie kellett velem jött a tesóm és úgye neki teljes árút kell venni) jó volt mert megállt Téténybe,viszont most néztük hogy már nem fog szóval elkéne még vonatozni kelenföldig és onnan vissza Budatéténybe.. Szóval nem sokkal olcsóbb.
2012. ápr. 26. 18:50
 8/63 A kérdező kommentje:
*Ugye
2012. ápr. 26. 18:51
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

Vannak internetes oldalak, ahol emberek megosztják, hogy mikor merre mennek autóval. Javaslom, hogy ezt figyeld és ha tudsz, csatlakozz valakihez, így máris csak fele vagy harmad annyi pénz megy el benzinre.

Amúgy meg tényleg mehetnél busszal/vonattal. Nem kell mindig nagykorú is melléd.

Egyébként scak halkan jegyzem meg, hogy mivel még kiskorú vagy, bár bekerülni lehet be fogsz a legjobb 20ba vagy hányba, biztosan nem nyered meg, mivel nem tinisztárt keresnek. Szóval annyira ne éld bele magad.

2012. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim válasza:
Rakd fel youtube ra produkciód és őszintén megmondjuk hogy egyáltalán érdemes-e felmenned :)
2012. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!