Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MIt mondják neki, hogy megérts...

MIt mondják neki, hogy megértse, hogy feladtam a cuccát?

Figyelt kérdés
Vaterán megvették tőlem valamit 1400 ft értékben, simán postázva kérték, fel is adtam 225 ftért, még a postaköltséggel buktam is, mert kevesebbet utalt. A csomagot még mindig nem kapta meg, sima levélre meg nincs garancia, csak ajánlottra, így akár azt is mondhatja, hogy nem kapta még, de megkapta,csak nem tudhatom. KB. 300 pozitívos vagyok, nem szeretném rontani az arányom, ha lenegatívol, de le akár. én már pozitívval értékeltem, amikor feladtam a cuccát

2012. máj. 16. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Van róla papírod az a kis zöld? Ha van akkor fényképezd le neki hogy mikor adtad fel. Ha nincs beszélj a vatera ügyintézőivel!
2012. máj. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
Sima levélnél nincs kis zöld papír...
2012. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sima levélnél semmi garancia nincs. Ezt a megrendelőnek is tudnia kell, de a legtöbb eladó az oldalán feltünteti, hogy vagy nem vállal sima postázást, vagy nem vállal rá garanciát. Ha meg nem is utal eleget,nem kellett volna feladnod még.
2012. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudod bizonyítani. Ha simán postázva kérte, így járt. Ha negatívat kapsz, szomorú, de a 300 pozi mellett elfér. Sajnos előbb-utóbb bejön egy ilyen...

Én, ha vásárolok, és megnézem az eladót, és látom, hogy 300 poz mellett egy nega van, nem változik meg róla a pozitív véleményem. :) Meg szoktam nézni, mi volt az az egy nega, és ha látom, hogy normálisan dokumentálva van, hogy "Simán kérte a postázást, sajnálom, hogy nem érkezett meg.", akkor nem foglalkozom vele, és rendelek ugyanúgy.

2012. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudta a vevő hogy kockázatot vállal a sima postával ( azaz ezt az opciót jelölte meg a vásárláskor) akkor nem adhat negatív értékelést.


Ha mégis így tenne, írnék az ügyfélszolgálatra egy levelet, ha jól tudom, ők felülbírálhatják az ilyen eseteket, hátha ők tudnak ebben segíteni.

2012. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én soknegatívos embertől is gond nélkül vásároltam már ellenben volt olyan egyetlen semleges értékelésre adott válasza egy eladónak, ami miatt nem vásároltam tőle...
2012. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!