Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A pénz mennyire határozza meg...

Kapo1588 kérdése:

A pénz mennyire határozza meg az életedet?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy gáz e hogy folyton a pénz körül forog az agyam. Hogy mennyit tudok megtakarítani azt hová tegyem, min tudnék spórolni stb. Nem tudom hogy ez a helyes hozzáállás hisz a világ pénzről szól, vagy már belebetegszem és elfelejtek közbe élni, vagy csak simán ez a mai magyar valóság..:S Nem tudom ti hogy gondoljátok?

2012. máj. 20. 08:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9es kommentelő mi a szakmád? valami ilyesmi szemléletet kéne magamba vernem nekem is. csak én ha félre teszek egy fix összeget rögtön elkezdek kattogni rajta hogy ez mire elég.. hogy ebből nem lesz pl soha egy családi ház stb
2012. máj. 20. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!