Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova vigyem? (Kérdésed túl...

Hova vigyem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
elmultam 18 éves,kaptam egy ilyen papirt a családipotlék miatt, kitöltöttem,bevittem a suliba aláiratni meg minden de nem tudom hova kell vinni. fontos lenne mert jól jönne az a 14 ezer ft. talán az apeh-hoz vagy hova vigyem. ha lehet megmondanátok h érden hol van ilyen...
2012. máj. 20. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég zavaros az írásod.


De valószínűleg arra gondolsz amit az önkormányzat ad támogatáskép..

2012. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem az. elmultam 18 éves suliba járok. ahogy betöltöttem a 18-at a családit már nem kaptam. küldtek egy papírt ,valami kérelem saját jogú családi potlék megállapítására. ezt ki kellet tölteni, ez megvan de nem tudom hogy hova kell vinni. már hallottam olyat is hogy a "kormányablakba" kell leadni(nem tudom mi az). a kérdés az lenne hova vigyem a papirost hogy kapjam a csp-t?
2012. máj. 20. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyar Államkincstár az Árpád híd mellett van.
2012. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!