Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérlek segítsetek! Hol találok...

Kérlek segítsetek! Hol találok diákmunkákat?

Figyelt kérdés

Elromlott a laptopom és nagyon fontos lenne, hogy újat tudjak venni(vagy legalább megcsináltatni).Tescoba nem tudjátok hány éves kortól vesznek fel? Mondjuk árufeltöltőnek vagy raktár vagy ilyesmi?

Kérlek segítsetek!


2009. jún. 28. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
18 -tól
2009. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 16 éves kortól vesznek fel, diákszövetkezeten keresztül (pannonwork, rébusz...). De! Mivel pl árufeltöltőként nyilván éjszaka dolgoznak, ott a korhatár 18 év. 16 évtől lehetsz zöldség feltöltő pl, pénztáros... ilyesmi. Tapasztalatból írom, kérdezz bátran!
2009. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ajj... hát az pont nem jó.Mivel még csak 15 éves vagyok.

Gondoltam,hogy raktáron például lehetne,de sejtettem,hogy ott is 16 lesz a korhatár.

Nem tudsz véletlen olyan munkát ahova 15 évesen is lehetne menni?

(ha lehet nem a napon,mert fényérzékeny vagyok és napra se mehetek ilyenkor,de ha csak olyan van oda is megyek)

2009. jún. 28. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 15 évesen csak szülői engedéllyel mehetsz dolgozni...16 éves kortól már kérheted a diákszövetség segítségét...Vagy sokan szokták írni(hisz sokan kérdezték már,hogy 15 évesen hol lehet dolgozni) hogy ilyenkor lehet vállalni kutya sétáltatás,esetleg segítség a szomszédoknak akik adnak cserébe egy kis"fizetséget"...
2009. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!