Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mely online könyvüzletek...

Mely online könyvüzletek kézbesítenek külföldre és fogadnak kifizetéseket PayPalon keresztül?

Figyelt kérdés
Könyveket akartam rendelni online és több órás keresés után sem találtam olyan üzletet amely könyvet küld külföldi megrendelőknek egy abszolút hétköznapi PayPalos kifizetéssel. PayPal nélküli sem találtam amúgy és mikor a kifizetés módjához értem akkor választhattam: postai utánvéttel vagy személyes átvételkor. Bank/hitelkártyás fizetés opciót sehol sem találtam.

2012. máj. 24. 02:11
 1/2 Hintalow ***** válasza:

Magyar könyvesboltot keresel, amely külföldre is küld, és paypalt elfogad? ha igen, ilyet nem fogsz találni szerintem. (mind a paypal fizetésre mind a külföldi postázásra olyan csekély az igény itthon, hogy nem éri meg foglalkozni vele)

Ha viszont olyan külföldi oldalt keresel, ami küld hozzánk, és fogad paypalt, akkor tudom ajánlani a bookdepository.co.uk -t anglia talán legnagyobb webshopját, én is onnan szoktam rendelni, olcsók, gyorsak és lehet paypallal fizetni :)

2012. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igen, Magyarországról szeretnék rendelni könyveket és sejtettem, hogy nem fogok találni ilyen könyvesboltot. Amúgy olyan sincs amelyik PP nelkül, banki átutalással küldene ide. :( Fő a haladás!
2012. máj. 25. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!