Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán vásároltam egy terméke...

Vaterán vásároltam egy terméket 9500ft+1500ft postáért vagy 2 hónapja a terméket nem kaptam meg hetekig aztán kértem hogy fizesse vissza a pénzt és azóta sem kaptam meg a e-mailokban csak ígérgetéseket kapok! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Megéri ezért rendörségi feljelentést tenni vagy mit tehetek?

2012. máj. 24. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már jártam így.


Először írtam a vaterának, akik elláttak csupa "hasznos tanáccsal" ( pl. próbáljam meg újra felvenni a kapcsolatot az eladóval:), de semmi hatáskörük nincs.

Azért ezt szerintem írd meg, tudjanak róla.


Erről értesítést küldtem e-mailben az eladónak.


Nem hatotta meg.


"Bedurvultam", és elkezdtem számolatlanul írni az e- maileket, illetve hívogatni a telefonszámát ( amíg meg nem unta és fel nem vette). Telefonban jól lecs*sztem, és még neki állt feljebb, hogy kiabálok vele:) Újabb ígéret a postázásra.


Újabb várakozás, semmi. Írtam neki hogy megyek feljelentést teszek a rendőrségen, ha nem küldi x határidőig a terméket. Megírtam hogy ne reménykedjen benne hogy leszállok róla, és hogy kenje a hajára a terméket, utalja vissza a pénzt.


Nem tudom, végül mi hatott rá, de visszautalta a pénzt.


Egyébként elmentem volna a rendőrségre, mert bár "csak" 5000 Ft volt, de nagyon kihozott a sodromból hogy csak így lenyúlja.


Lehet hogy már mást is átvágott, én elmennék a rendőrségre, ha nem teljesít.

2012. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elvileg a vaterán regisztráláskor meg kell adni a lakcímet, nem? Azt ők kiadhatták volna és ha más nincs, akkor elmehetnél érte :)
2012. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adhat ki a vatera személyes adatokat, max hatósági megkeresésre.
2012. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!