Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ebayen...

Miért van az hogy ebayen vásároltam 1000x de most találkoztam először ezzel hogy nem jött meg a cucc, írtam nekik írtak vissza, hogy vissza küldik a pénzt, az ebayem is jelezte a refund ot, de még nem érkezett meg a pénz és a paypalemen ezt láttam?

Figyelt kérdés

Mar 27, 2012 Refund From Completed $5.88 USD az akkor 1330Ft nak felelt meg! és utána ez a következő:

Mar 27, 2012 Transfer To Credit Card Completed -1,330 HUF

már sokszor vásároltam meg kaptam is vissz pénzt, de ilyet még nem láttam szóval EZ MI? SZERINTETEK AKI ÉRT HOZZÁ VAGY TALÁLKOZOTT ILYENNEL AZ ÍRJON!!! :) MERT AZ ÉN ÉRTELMEZÉSEM SZERINT AMIT VISSZAKAPTAM PÉNZT, AZT LE IS VONTÁK EGYBŐL??? :S Köszönöm előre is! :)



2012. márc. 30. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor nekem nem jott meg a cucc es az eBay refundolta, vagyis visszakuldte nekem a penzt, akkor az osszeg megjelent a Paypal szamlamon. Es addig ott is maradt, amig el nem koltottem.

Amikor en Paypallal fizetek, akkor nem a kartyarol vonjak le a penzt, hanem a bankszamlarol.

Amikor visszakapok penzt, akkor a penz nem megy vissza a bankszamlara, hanem a paypal szamlan csucsul. Ha akarom beallithatom, hogy a penz menjen vissza a bankba, de minek, legkozelebb ugyis elkoltom.


Ha te kartyaval fizetsz paypalon keresztul es nem kozvetlenul a bankszamladrol, akkor a penz miutan a paypalra erkezett, azonnal tovabb lett kuldve a kartyadra, ami ebben az esetben (a fenti angol szoveget ertelmezve) egy hitel kartya.


Megnezted a kartya tranzakciokat??? Ott kell lennie az 1330 Ft-nak!!!

2012. márc. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem alapból amikor megcsináltam a paypalt beállítottam, hogy a bankszamlamra menjen vissza a pénz! ha netán visszautalásra kerül sor! és amikor visszautaltak akkor a paypal szamlamon sose maradt pénz mindig kaptam sms-t hogy megjött a bankszámlámra! :) de most nem akart megjönni, de kellett nekem aggódni! tegnap este meg is érkezett a pénz! :) csak rájöttem, hogy amikro azt mondják, hogy most visszaküldte, meg jelzi az ebay is akkor az megjelenik egyből a paypal számlámon, de a rendes bankszamlamra majd csak pár nap mulva érkezik meg és fejeződik be a tranzakció! :) szoval a paypal csak 1ből jelzi hogy tényéeg visszautalták!:) de én ezt a 5,88$ refund, aztán 1330Ft van a szamlan, aztán engem ez a -1330Ft zavart össze mert ez miatt azt hittem, hogy azért nem jön meg mert egyből vissza is vették vagy megszakították a tranzakció! :) de mint kiderült semmi gond! :) azért köszönöm a válaszodat! :)
2012. márc. 31. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!