Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sürgősen munkára van szükségem...

Sürgősen munkára van szükségem, mik a kilátásaim? (lent folytatom. )

Figyelt kérdés
Sürgősen munkába kéne állnom, ha tegnap tettem volna, az is késő lenne. 20 éves lány vagyok, vidéki. Budapestre kb. másfél óra alatt érek, attól függ, hogy hova kell mennem. Van egy dajka képesítésem, ill. egy másik, ami használhatatlan. A dajkával nem találok munkát. Már dolgoztam gyárban is, "bármit" elvállalok, mert sürgősen kell a pénz, de nem tudom, mit találhatnék gyorsan.
2012. máj. 29. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Végül is most milyen válaszra vársz??

Ha sürgős meló kell,akkor tessék menni a munka után.Tessék a hirdetéseket böngészni,kopogtatni,mindenhová beadni a jelentkezésedet.Tessék a barátokat,rokonokat megkérdezni,hátha tud valaki melót..


Vagy nem ilyen válaszra vártál?? Gondolod hogy valaki rögtön ad neked melót??


Az igazság az,hogy ha több hónappal ezelőtt elkezdesz melót keresni,talán ma már dolgoznál,és nem kéne ilyen kérdést kiírnod.

2012. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem kéne lehordani a kérdezőt.

Biztos mindent megtett már, amit javasoltál, első.

Miért ne tehetne egy próbát itt is? Csodák előfordulnak...

2012. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ! Természetesen nem arra várok, hogy valaki itt ajánljon nekem állást, hanem olyan tippeket, ami esetleg nekem nem jutott eszembe, de lenne esélyem rá. Úgy gondoltam, hogy egy próbát megért kiírni a kérdést. Még egyszer köszi.
2012. máj. 29. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 23:13

Nem hordtam le a kérdezőt.(ezt hol olvastad?? és ezért kellett lepontoznod??)

Csak megkérdeztem tőle,hogy mégis mit vár.

Én nem szoktam senkit bántani,sőt itt a gyakorin segítettem már 1-2 embernek,hogy külföldön kapjon állást.

A kérdező ahogy írta már tegnap késő lett volna ha dolgozik.Az ilyen állapot nem tegnap kezdődött,hanem több hónapja fennáll.

A kérdező is tudja,hogy itt munkát ilyen esetben nem fog kapni.

Én is olyanoknak segítettem akik tényleg bajban voltak,akiknek az utolsó esély volt..

2012. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Én téged is felpontoztalak, de sajnos nincs igazad. Új problémáról van szó, mert eddig volt állásom és tanultam is. Mivel a kettő együtt nem megy, a tanulás mellett döntöttem. Befejeztem a tanfolyamot (illetve jövőhéten lesz az utolsó vizsgám) és ezért állnék ismét munkába. Azért írtam,hogy tegnap is késő lett volna, mert sürgősen pénzre van szükségem. Én sem rajongok azokért, akik lustálkodnak, de nem hiszem, hogy ebből a kérdésből ez lenne leszűrhető. Köszönöm még egyszer a válaszod, de kérlek, ha csak feltételezgetni és sértegetni van kedved, ne írj többet.
2012. máj. 29. 23:30
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem pontoztalak le. Meg amúgy sem 1 személyen múlik, hanem több tucat ember véleménye kell a százalék megjelenéséhez.
2012. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azonnali munkába állás a Zepter és OVB-szerű ügynökös helyeken van csak. Még gyári szalagmunkásnak sem fognak azonnal felvenni.

A többi helyen pedig évek óta munkanélküli emberek is kuncsorognak, nem fognak Téged előre rakni azért, mert azt mondod, hogy sürgős. Nekem is sürgős volt, amíg 2 évig nem volt munkám és gondolom minden más munkanélküli is így gondolja.

Szerintem ismerősökön keresztül próbálkozz, minden más szinte esélytelen.

2012. máj. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a barátnőm dajkaként az összes környékbeli oviba beadta az önéletrajzát személyesen (magánovikra is gondolj!), 2 helyről is visszahívták.

Mivel fiatal vagy, jó ha feltüntetsz valami olyan infot, ami azt mutatja, hogy tudsz bánni a gyerekekkel, pl. vannak kistesóid, időnként vigyázol a szomszéd gyerekére, stb...

Ha fényképet teszel bele, mindenképp visszafogott ruházatot válassz és mosolyogj rajta! (Újabban olyan önéletrajz képeket látok, hogy katasztrófa...)

Sok sikert! :)

2012. máj. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. máj. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!