Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy kilógramm...

Mennyibe kerül egy kilógramm Titán?

Figyelt kérdés
találtam egy oldalt a googlén, és ott azt írták (egy angol nyelvű oldalon elvileg indiai cég) hogy a titánium kilója 22 dollár azaz kb 5500 ft de mellette az volt egy másik táblázatban hogy 3-4 dollár most ez mire vonatkozhat ? csak az ércre vagy a késztermékre? és tényleg 5500 ft lenne egy kiló titánium?
2012. jún. 2. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy gramm fém titánt örülhetnél, ha ennyiért kapnál.

Nem Titánium-dioxidot árulnak véletlenül,

2012. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jah bocs nem kilógramm hanem egy font sulyu de itt a link ahol találtam és azt írják hogy titanium ingot [link]
2012. jún. 2. 20:31
 3/6 A kérdező kommentje:
ha jól tudom az ore az az érc az ingot meg az öntött tisztított fémtömb és az aluminiumot azt elvileg 1.1 dollárért adják, régebbi adatok de körülbelülre kérdeztem az árat
2012. jún. 2. 20:34
 4/6 anonim válasza:
2016. okt. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A cég akinek nagyon hiányzik, ők biztos nagyon tudják.
2016. okt. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szabo Sandor 234 válasza:

A titanumot ketfele formaban arusitjak, az egyik a spongya titanium, ami kozvetlenul a titanum gyartas termeke. Ezt korulbelul 2000 Ft os kilonkenti aron lehet kapni.


A masik valtozata az osszeolvasztott titanium termekek, peldaul a turbinakban hasznalt Al Ti V otvozet, amelyet 8000 tol 12000 ig Ft/kg os aron lehet kapni.

Vagy a tiszta Titan fem amely kb 2800 Ft ba kerul kg onkent.


Az arak valtoznak de ezek az arak jo kozelitesek lehetnek.

2017. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!