Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 189cm magas vagyok és 84...

Bourne kérdése:

189cm magas vagyok és 84 kilogramm. Milyen küzdősportot, harcművészetet javasoltok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 23:58
 1/5 anonim válasza:
Hali én 185 vagyok és 88 kiló, nekem amuy thai nagyon bejött, de a kempót vagy taekwondot is tudom javasolni. Esetleg MMA későbbiekben. Ugye attól is függ midet érzed erősebbnek ha földharc, akkor kempó mma, ha rugások és könyöklések érdekelnek muay thai, stb. Nézegess videókat. Sok Sikert!
2012. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Régebben én is taekwondo-ztam, majd ez az edzőm tartott MMA edzéseket is. De már nem tart órákat, szóval valamihez kezdeni kell. Csak azt nem tudom merre.
2012. máj. 31. 00:18
 3/5 anonim válasza:
Szia. A kyokushin karate pont neked való. Én öt évig jártam oda, nagyon kemény volt, harcorientált, igen komoly övvizsga rendszerrel. Ilyen szép szál legényeknek való, mint te. Kiváló alapozó lehet a későbbi MMA-nak, muay thai nak is. Próbáld ki. Üdv. Józsi
2012. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Józsi. Köszönöm a válaszod.:) Üdv: Bourne
2012. júl. 12. 16:02
 5/5 anonim válasza:
Szívesen. Józsi
2012. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!