Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az exem tartozik nekem nem...

Az exem tartozik nekem nem kevés pénzzel. Üzenetre, egyéb dolgokra direkt nem reagál, biztonságban érzi magát munkahelyéből adódóan. Nekem ebből elegem van, egyéb alternatív módon ti vissza szereznétek a pénzt?

Figyelt kérdés
Utálom a haragot,negatív dolgokat,de úgy gondolom ha egyszer valakinek segítek valamiben,azt adja vissza,mivel nem ajándékba adtam azt a pénzt.Mivel nincs más út,csak az erőszakos kivitel,ettől se riadok vissza.Ti megcsinálnátok ezt? 35/N
2012. jún. 3. 01:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%

Én ilyen eszközökkel nem szerezném vissza. Persze nem mindegy, hogy mennyi pénz...de akármennyi is, én nem mernék odamenni, hogy kiverjem belőle...:(

Mindezen túl megértelek, hogy már ilyesmit fontolgatsz...

2012. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz tenni ha nem tudod bizonyítani hogy adtál neki kölcsön..max leégeted mindenhol pl kiírod közösségi oldalakra de az meg neked is gáz...találj ki valami hülyeséget hogy vmi műtétre kell a pénz és ha tudja adja meg :D
2012. jún. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Üdv a klubban. Én csak várok, hátha... :(
2012. jún. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
83%
A leégetés szerintem is jó dolog, persze nem az, hogy kiírod FB-ra stb. De pár pletykásabb embernek, majd a szüleinek, szomszédainak, esetleg ha ismered, akkor munkatársainak megemlíthetnéd...
2012. jún. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lejáratás sajnos nem megy,épp eléggé lejáratott mindenki előtt,plusz nem vagyok fenn ilyen oldalakon.Van egy bizonyos határ szerintem,ahol már ha másképp nem megy olyan eszközökhöz kell nyúlni,ami nem egészséges.Azért mert nő vagyok,az nem azt jelenti,hogy mindent szabad.
2012. jún. 3. 03:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizonyítékod,akkor az "erőszakos" út sem járható.
2012. jún. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pont ezért volt a kérdés,mivel nem is ezt akarom:)
2012. jún. 3. 04:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mikor tanulják meg az emberek, hogy pénzt BÁRKINEK csak szerződéssel adunk kölcsön, főleg, ha nem 1-2.000 Ft-ról van szó. Amit nem adnánk oda ajándékba, arról szerződést kell írni. Ha nem fizet az illető, akkor a bíróság megoldja.
2012. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hibáztál, amikor nem írtál papírt, de...


Én is jártam hasonló cipőben. Akkoriban ment tönkre a cégem, és nagyon sokan tartoztak nekem. A kintlevőségem kb 2 milla azóta is. Akkor a gyerekeimnek nem tudtam enni adni se, a tartozását pedig nem adta meg senki.


Az egyik emberkének aki tartozott volt egy üzlete, nekem meg voltak kapcsolataim. Több mint egy év telefonálgatás után eljutottam arra a pontra, hogy megfenyegetem. Felhívtam, és közöltem vele, hogy az üzletébe küldök pár embert, akik vagy "levásárolják" vagy "lelakják" a tartozás összegét. Akkor már az se számított, hogy nem kerül hozzám vissza az összeg, hiszen szívességet ilyen "barátoktól" nem kérünk. Estére a számlán volt a pénzem.


Ha nem megy szép szóval, szerezd vissza máshogy.

2012. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen szerezd vissza máshogy, aztán 8 napon túl gyógyuló sérülés okozása vagy okozásra való felbujtása miatt vonulj börtönbe.
2012. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!