Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az exem tartozik nekem nem...

Az exem tartozik nekem nem kevés pénzzel. Üzenetre, egyéb dolgokra direkt nem reagál, biztonságban érzi magát munkahelyéből adódóan. Nekem ebből elegem van, egyéb alternatív módon ti vissza szereznétek a pénzt?

Figyelt kérdés
Utálom a haragot,negatív dolgokat,de úgy gondolom ha egyszer valakinek segítek valamiben,azt adja vissza,mivel nem ajándékba adtam azt a pénzt.Mivel nincs más út,csak az erőszakos kivitel,ettől se riadok vissza.Ti megcsinálnátok ezt? 35/N
2012. jún. 3. 01:20
1 2
 11/11 ilcsi750 válasza:
Nekem is tartozik valaki,és bizony mivel szép szoval nem megy,most gondolkodom azon hogy este elmegyek elé mikor dolizni megy....aztán jön aminek jönnie kell.3 hónapja hiteget,elegem van!! Igaz hülye voltam hogy papirt nem irtunk.
2012. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!