Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelenlegi állás szerint mit...

Jelenlegi állás szerint mit kéne tennem, várni még az Angol fonttal, hátha megy lejjebb vagy most átváltani ha nyárra szeretnék majd kivinni magammal?

Figyelt kérdés
Második kérdésem az lenne , hogy hol lenne érdemes ? Körülbelül 250 et váltanék.

2012. jún. 3. 11:05
 1/1 anonim válasza:
jelenleg 375 a font, ez nagyon magas. Viszont ha emelkedik akkor sem lesz sokkal drágább (380 fölé nem fog menni), viszont ha csökken akkor 350-re is lemehet. Én azt mondom várj, én márciusban jöttem ki, januárban akartam váltani akkor 375 volt, de mikor kijöttem akkor már csak 350 volt. Szóval ha vársz és emelkedik akkor is kevesebbet veszítesz mintha most váltod át és utána csökken. Legalábbis szerintem. Én az Örs vezér terén váltottam a sugárban az Exchange-ben.
2012. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!