Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A meleg embereknek mennyi az...

A meleg embereknek mennyi az esélye arra hogy ha van egy jó állása ne csapják ki onnan?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve van egy egész jól fizető állásom de iszonyatosan félek hogy ha a főnököm/munkatársaim tudomására jut ez a dolog repülök a munkahelyemről. Ha van az oldalon akkor főnökök válaszát is várom hogy ők mit csinálnának :)

2012. máj. 31. 17:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nem az a melegfelvonulásos undorító meleg vok hanem normális :)
2012. máj. 31. 17:13
 2/10 anonim ***** válasza:
ezert nem küldhetnek el mert meleg vagy.másik meg honnan tudnak meg?
2012. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mert meleg vagy, biztosan nem fognak elküldeni. De egyébként a legtöbb melegen ki lehet szúrni, szóval lehet sejtik is, csak nem érdekli őket amíg jól végzed a munkád.
2012. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

meleg ismerőseimnek soha nem volt gondja ebből. Diplomásak jó állással, teljesen nyiltak a beállítodottságukkal kapcsolatban, mindenki tudomásul vette.

Nem femininek és nem járnak tangában. Rendes párkapcsolatban élnek, nem vadászok. Gondolom ez is hozzájárulahhoz,hogy elfogadják őket.

2012. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezen kár paráznod. Ha ki akarnak rúgni úgyis megoldják.

Ha azért rúgnak ki mert meleg vagy, miért is akarnál tovább ott maradni? Pénzért tűrnéd a megvetést és mások ítélkezését?

2012. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez erősen függ a főnöktől és a kollégáktól. És tőled is. Ha a főnök homofób (mert miért ne lehetne?), és megtudja, akkor megtalálja a módját, hogy kitegyen. Ha amúgy magasan tesz a dologra, akkor mindegy, hogy megtudja-e. Engem például nem érdekelne, ha nem az a fajta vagy, aki mindenáron a megértésemre és beleegyezésemre vágyik.

Kollégák... Ha van köztük homofób (nagyobb az esély!), és bele tud vinni pár embert a "buliba", akkor egész egyszerűen kiutálnak. Nálunk is előfordulnak "kiközösítések", hát mögötti összeszólalkozások, beszólások, utálkozások... 35-50 éves családanyákról és családapákról van szó... Egyik sem azért mert meleg valaki, egyszerűen csak az egyik szerint a kék szép a másik szerint a zöld. De persze a kollégák is lehetnek megértőek.

Tőled ott függ a dolog, hogy mennyire "reklámozod", hogy meleg vagy. Mint írtam: nekem pl ez a halálom. Semmi bajom nincs a melegekkel, amíg ezt nem az arcomba nyomják, hogy mondjam ki, hogy ez egy természetes állapot.

2012. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem gond ha egy munkavállaló meleg amíg nem megy a munka rovására.


(Egy munkaadó)

2012. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És mi van akkor ha munkaidőben megnézem a jó csajok fenekét és arra gondolok, hogy ... ?

A munkahely az munkahely! Nem tartozik oda semmi magán dolog. Az is ciki, ha ott kezd valaki kapcsolatot egyenes vonalon is akár.

Normálisan kell viselkedni és ennyi. Senkinek semmi köze hozzá, hogy milyen vagy amúgy. Munkahelyre dolgozni járj.

Vannak akik szerintem nem melegek, csak elterjesztették róluk és beszélnek is róluk. A sok hülye meg elhiszi (engem kivéve).

Mi lenne, ha én is elkezdenék beszélni arról, hogy XY ilyen vagy olyan? Előbb utóbb híre menne. Egy hülye kitalálja a többi folytatja.... Na mindegy, Nem is ez volt a kérdés. De fentebb válaszoltam.

További szép napot

2012. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint nekem 3 meleg munkavállalóm van. Közöltem velük hogy engem ez nem zavar, végezzék a dolgukat és nincsen probléma. Sz@r gondolkodású embereknél ez problémát jelenthet, de egy valamire való értelmes munkáltatónál nem.
2012. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha nem tetszel akkor találnak okot bármit hogy kitegyenek, de a másik oldalról nézve az személyiségi jogokat sért hogy hártány érjen szexuális beállítottságért, vallásért, etnikumért, politikai nézetekért stb. ha bizonyíthatóan ezek miatt tesznek ki akkor perelhetsz.
2012. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!