Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aktív korúak ellátása?

Ivett a nevem kérdése:

Aktív korúak ellátása?

Figyelt kérdés
Bementem. elintéztem, kijöttek, kérdeztek, megvolt, mondták hogy megkapom. de mikor? azért több mint 1 hónapja igényeltem. küldenek papírt, hogy megkaptam és mikor utalnak? vagy csak utalnak? köszönöm

2012. jún. 5. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A határozatban benne volt, hogy minden hónap 10. napjáig.
2012. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor küldenek határozatot előtte?

:-(

2012. jún. 5. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A határozatot már meg kellett volna kapnod! Menj be és érdeklődj. Mert határozat nélkül nem fognak neked kifizetni! Lehet, hogy elkavarodott az igénylőlapod valahova és nem is leszel rajta a kifizetési listán.
2012. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezhetnék én is valamit? Van olyan, hogy behivhatnak dolgozni az aktiv korúak támogatásánál, vagy csak a pénzt utalják?

Az aktiv korúak támogatásánál amikor esetlegesen behivnak dolgozni (azt hallottam be se hivnak) és van belépőm pl a Forma1-re az adott időpontban, akkor ugye lehet halasztani h máskor megyek be dolgozni hozzájuk? AZt halottam lehet!

2012. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Behívhatnak, hát persze, az a közmunka. Elmehetsz a Forma 1-re, de onnantól nem kapsz támogatást. Nem választható program, hanem kötelező, ha nem vállalod nem kapsz támogatást.

OFF HA Forma 1 belépőre futja, minek a támogatás????

2012. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Idefigyelj nagyon okos! :D Egyrészt ajándékba kaptam azt a jegyet, méghozzá abból is a legolcsóbb fajtát.

2. Nálunk lehet halasztást kérni!

2012. jún. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Aha. Látom magam előtt a dolgot:

-Jó napot kívánok! Behívtak 08. 13.-ra közmunkára, de nekem aznapra van Forma 1 jegyem, csak 14-én szeretnék kezdeni. Megoldható?

- Persze, uram, hát hogyne. Sőt, elég lesz 15-én, hogy ki tudja magát pihenni.

2012. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kapsz róla határozatot és utólag, minden hónap 5. napjáig fizetik ki.
2012. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
57%
miskolcon 5.-e után kapják meg az emberek ez törvénytelen!
2021. szept. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9!


Ne zavarjon, hogy a kérdés 2012-es....

2021. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!